Drań z Hollywood

Data wydania: 2019-04-17
Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: Hollywood Dirt

Kamera, akcja, miłość!

Cole Masten jest jednym z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Zainspirowany ciekawą historią małego południowego miasteczka w Georgii, postanawia nakręcić tam swój pierwszy film.

Summer Jenkins jako jedyna mieszkanka małej miejscowości nie cieszy się z przyjazdu gorącego gwiazdora. Wie, że tacy ludzie jak on oznaczają tylko kłopoty. Tego typu dranie i podrywacze kompletnie jej nie interesują.

Pociągający mężczyzna z pierwszych stron gazet i dziewczyna z małego miasta są kompletnymi przeciwieństwami. Wydarzy się jednak coś, czego oboje się nie spodziewają. Czy to możliwe, aby tak duże przeciwieństwa się przyciągały?

__

O autorce

Alessandra Torre - jedna z najbardziej znanych autorek romansów w USA, bestsellerowa autorka ,,New York Times'a", ,,USA Today" i ,,The Wall Street Journal". Jej książka ,,Drań z Hollywod" została zekranizowana i ukazała się jako pełnometrażowy film na PassionFlix. Alessandra jest szczęśliwą mężatką i mamą. Mieszka na Florydzie. Oprócz pisania książek i korespondowania ze swoimi fanami lubi także oglądać mecze amerykańskiego futbolu i jeździć konno.

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Drań z Hollywood

Opinie o książce - Drań z Hollywood

Avatar użytkownika - dangerouslove
dangerouslove

Bardzo fajna i przyjemna w czytaniu!
Niestety muszę przyznać, że po książce spodziewałam się czegoś innego, dokładnie nie wiem czego, ale jednak nie tego co otrzymaliśmy. Spodziewałam się hmm... Może trochę więcej tego tytułowego drania? Cole Masten jest aroganckim dupkiem, który dopiero co zakończył związek, ale nie jest takim draniem jakiego się spodziewałam, jest bardziej czuły, wrażliwy i delikatny.
Przejdźmy do początku. Bardzo fajny wątek z tym miasteczkiem i jego "odizolowaniem" od świata, miasteczko tak zupełnie inne od reszty. Summer? Co tu dużo mówić, na początku wydawała mi się bardzo chciwa pieniędzy, ale rozumiałam to czym się kierowała. Z każdą stroną lubiłam ją coraz bardziej. Żałuję, że postać jej matki nie została trochę bardziej rozbudowana, bo mogłaby wnieść kilka fajnych wątków. Uważam, że powinno zostać poświęcone chociaż kilka stron więcej aby opisać przeszłość Summer, bo wydaje mi się, że Cole'a autorka trochę bardziej szczegółowo opisała. Trzeba przyznać, że Summer to naprawdę temperamentna i charakterna kobieta, która jeszcze do końca nie potrafi określić co chce robić w życiu. Kiedy Cole przyjeżdża do Quincy Summer nie jest wcale tym podekscytowana, nie to co reszta mieszkańców, ona nie zamierza płaszczyć się przed nim, a nawet być dla niego uprzejma.
Między bohaterami zaczyna rodzić się pożądanie, z czasem chemia między nimi staje się wyczuwalna, nie tylko dla nich samych, lecz dla wszystkich na planie filmowym.
Podobały mi się fragmenty, w których akcja działa się na planie i mogliśmy trochę poczytać o powstawaniu filmu trochę "od kuchni" wprowadziło to ciekawe wątki do fabuły.
Czuję niedosyt po zakończeniu, bo jestem strasznie ciekawa co wydarzy się dalej. Bardzo fajna, zabawna i ociekająca romantyzmem książka!

Avatar użytkownika - LiteraturaZmyslo
LiteraturaZmyslo
Przeczytane:2019-05-11, Ocena: 4, Przeczytałam,

Jeśli szukacie klasycznego, niewymagającego romansu na weekend to ta książka jest dla Was! Ciekawa historia, błyskotliwy humor, gorące sceny erotyczne. Czego chcieć więcej?
Cole Masten trafia do małego południowego miasteczka w Georgii, aby nakręcić film. Jest wielką gwiazdą, więc zachowuje się jak na gwiazdę przystało. Imprezuje, co noc zmienia kobiety, jest pewny siebie i intrygujący. Ale pod maską silnego mężczyzny skrywa bolesną przeszłość. Czy Cole odkryje swoje prawdziwe oblicze przed Summer? Summer to typowa dziewczyna z małego miasteczka.  Uśmiechania, koleżeńska, życzliwa. Ale ma również zaskakujący charakterek. Dziewczyna wie, że Cole i ekipa filmowa to pewne kłopoty w miasteczku. Nie zdaje sobie jednak sprawy jak wielkie… Jak przypuszczacie między Colem a Summer będzie iskrzyć już od samego początku. Będą równie mocno siebie nienawidzić, co intrygować i pociągać. Summer będzie jednak zmuszona pracować z Colem. On chce ją w swoim filmie. Ona pragnie uciec z małego miasteczka. Film, nad, którym przyjdzie im pracować da jej szansę na nowe życie. Co wyniknie z tej niezwykłej współpracy? Czy dwa tak skrajnie różne charaktery będą wstanie dogadać się? I co się stanie, kiedy odkryją, że tak naprawdę są w stanie dogadać się, polubić a nawet pokochać?
„Drań z Hollywood” to lekka, sympatyczna i niewymagająca książka. Idealnie sprawdzi się, jako lektura na weekend lub odskocznia w podróży. Historia banalna, ale dobrze opowiedziana. Przypadnie do gustu fankom romansów. Serdecznie polecam!

Więcej recenzji na www.facebook.com/LiteraturaZmyslow

Ghostwriter
Alessandra Torre0
Okładka ksiązki - Ghostwriter

Głęboka, mroczna i trzymająca w napięciu opowieść o tym, że słowa mogą zabijać Helena Ross to słynna pisarka. Ma na swoim koncie wiele bestsellerów...