Drań z Hollywood

Bardzo fajna i przyjemna w czytaniu!
Niestety muszę przyznać, że po książce spodziewałam się czegoś innego, dokładnie nie wiem czego, ale jednak nie tego co otrzymaliśmy. Spodziewałam się hmm... Może trochę więcej tego tytułowego drania? Cole Masten jest aroganckim dupkiem, który dopiero co zakończył związek, ale nie jest takim draniem jakiego się spodziewałam, jest bardziej czuły, wrażliwy i delikatny.
Przejdźmy do początku. Bardzo fajny wątek z tym miasteczkiem i jego "odizolowaniem" od świata, miasteczko tak zupełnie inne od reszty. Summer? Co tu dużo mówić, na początku wydawała mi się bardzo chciwa pieniędzy, ale rozumiałam to czym się kierowała. Z każdą stroną lubiłam ją coraz bardziej. Żałuję, że postać jej matki nie została trochę bardziej rozbudowana, bo mogłaby wnieść kilka fajnych wątków. Uważam, że powinno zostać poświęcone chociaż kilka stron więcej aby opisać przeszłość Summer, bo wydaje mi się, że Cole'a autorka trochę bardziej szczegółowo opisała. Trzeba przyznać, że Summer to naprawdę temperamentna i charakterna kobieta, która jeszcze do końca nie potrafi określić co chce robić w życiu. Kiedy Cole przyjeżdża do Quincy Summer nie jest wcale tym podekscytowana, nie to co reszta mieszkańców, ona nie zamierza płaszczyć się przed nim, a nawet być dla niego uprzejma.
Między bohaterami zaczyna rodzić się pożądanie, z czasem chemia między nimi staje się wyczuwalna, nie tylko dla nich samych, lecz dla wszystkich na planie filmowym.
Podobały mi się fragmenty, w których akcja działa się na planie i mogliśmy trochę poczytać o powstawaniu filmu trochę "od kuchni" wprowadziło to ciekawe wątki do fabuły.
Czuję niedosyt po zakończeniu, bo jestem strasznie ciekawa co wydarzy się dalej. Bardzo fajna, zabawna i ociekająca romantyzmem książka!

Informacje dodatkowe o Drań z Hollywood:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2019-04-17
Tytuł oryginału: Hollywood Dirt
Dodał/a opinię: Agata Sobczak

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Zobacz opinie o książce Drań z Hollywood

Kup książkę Drań z Hollywood

Blindfolded Innocence
Alessandra Torre0
Okładka ksiązki - Blindfolded Innocence

"Nie jestem pewien, co ci o mnie powiedziano, ale bynajmniej nie jestem aż tak zły, jak mnie przedstawiają." - Jego rozkosznie głęboki głos niósł...

Ghostwriter
Alessandra Torre0
Okładka ksiązki - Ghostwriter

Głęboka, mroczna i trzymająca w napięciu opowieść o tym, że słowa mogą zabijać Helena Ross to słynna pisarka. Ma na swoim koncie wiele bestsellerów...