Droga po dziecko

Perypetie małżeństwa, pragnącego zaadoptować sierotkę, humor, celne obserwacje obyczajowe realia współczesnej Irlandii, dalszy ciąg przygód bohaterów powieści "Emma pragnie dziecka". Emma, trzydziestopięcioletnia wizażystka i jej mąż James, trener rugby, dwa lata bez sukcesu starali się o własnego potomka i zdecydowali się na adopcję. "Droga po dziecko" jest jednak długa i pełna zaskakujących sytuacji, a gdy wreszcie udaje się wszystko załatwić, okazuje się, że przybrany rosyjski synek będzie miał rodzeństwo, bo... Emma jest wreszcie w ciąży!

Informacje dodatkowe o Droga po dziecko:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2007 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-247-0450-7
Tytuł oryginału: The perfect match
Tłumaczenie: Joanna Grabarek

Kup książkę Droga po dziecko

Droga po dziecko - opinie o książce

Avatar użytkownika - pokooj36
pokooj36
Przeczytane:2015-09-12, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Pogodna historia o rzeczach całkiem poważnych. Międzynarodowa adopcja gdy brakuje już możliwości na posiadanie własnego dziecka, związek z mężczyzną, który zostaje opiekunem prawnym siostrzenicy a może miłość Irlandzyka i Iranki - w kulturowym tyglu irlandzkim wszystko jest możliwe.
Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2014-09-10, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2014,
Emma i James zgodne, zwariowane małżeństwo któremu do szczęścia brakuje tylko dziecka, jednak matka natura nie pomaga, a zegar biologiczny tyka nieubłaganie. Kiedy wszystkie możliwe sposoby, aby zajść w ciążę zostały już "wyczerpane"... "Przyjęłam tony różnorakich leków hormonalnych, przeszłam jeden nieudany zabieg zapłodnienia In vitro i nadal nie jestem w cholernej ciąży. Muszę przyznać, że nabawiłam się małej obsesji na tym punkcie, a ściśle rzecz biorąc - kompletnej, patologicznej manii. Zdałam sobie sprawę, że doprowadzam do szaleństwa siebie i wszystkich dookoła, dlatego postanowiłam przerwać leczenie i postarać się o adopcję. James przystał na ten pomysł (po krótkiej przepychance) i teraz oboje realizujemy drugi etap stawania się rodzicami. Przysposobienie dziecka, będzie idealnym rozwiązaniem naszych problemów. Poza tym powinno być zdecydowanie łatwiejszym niż naturalny sposób... czyż nie? " Emma postanawia rozwiązać problem najprostszym sposobem, zaadoptować dziecko... z Rosji, Aby mogło dojść do adopcji, małżeństwo musi przejść szereg testów, kontroli, spotkań, które potwierdzą, że są odpowiednimi kandydatami na rodziców. Pomysły Emmy są szalone i rozbrajające, przez to lektura nie staje się przygnębiająca, podchodzimy do problemu bezpłodności z dystansem, bez stresu, z dużą dawką humoru dzięki pozytywnemu nastawieniu Emmy.
Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789