Duma i uprzedzenie i zombi

Siostry Bennet przeżywają perypetie miłosne, a w hrabstwie Hertfordshire zmarli powracają do życia. Zadziorna Elżbieta Bennet walczy z wygłodniałymi zombi. Jej uwagę odrywa jednak przyjazd przystojnego, ale wyniosłego i aroganckiego pana Darcy. Regiment brytyjskiej armii zamiast udać się na wojnę z Napoleonem, przybywa na pomoc mieszkańcom hrabstwa.

Informacje dodatkowe o Duma i uprzedzenie i zombi:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2010 (data przybliżona)

Kup książkę Duma i uprzedzenie i zombi

Duma i uprzedzenie i zombi - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2014-10-22, Mam,
Książkę dostałam w prezencie. Dla mnie to profanacja dzieła Jane Austen.
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2014-03-25, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, WYZWANIE 2014-52 książki,
W zasadzie historia jest taka jak oryginalna "Duma i uprzedzenie" z tym, że umiejętnie wpleciono w treść fragmenty dotyczące zombie. Książka chwilami zabawna, chwilami wręcz makabryczna, nie jest arcydziełem, ale myslę, że kilka osób (fanów fantastyki) zachęci do sięgnięcia po oryginał powieści:P
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2013-03-12, Ocena: 1, Przeczytałam, 52 (190) książek w 2013, Fantastyka, Mam,
Po przeczytaniu stwierdzam, że to chyba najgorsza książka jaką kiedykolwiek czytałam. Wydarzenia, które są znane z oryginalnej "Dumy i uprzedzenia" ubarwione zostały atakiem wygłodniałych zombiaków. Chociaż może lepszym określeniem będzie "oszpecone". Prawie wszyscy bohaterowie znają azjatyckie sztuki walki, z których korzystają w walce z nieumarłymi. Ręce i mózgi latają. Po przeczytaniu miałam wrażenie, że ja też zostałam odmóżdżona. Nie polecam.
Avatar użytkownika - hajduczek
hajduczek
Przeczytane:2018-09-01, Ocena: 2, Przeczytałam, 26 książek na 2018 rok,

Wyszło coś między fantastyką a horrorem. Ciekawe co na ten pomysł powiedziałaby Jane Austen?

Avatar użytkownika - wwwiolka
wwwiolka
Przeczytane:2023-03-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2023,
Persuasion
Jane Austen0
Okładka ksiązki - Persuasion

Anne Elliott, Jane Austen's only aging heroine, has devoted her life to caring for her financially irresponsible family. Just when she is growing content...

Watsonowie
Jane Austen0
Okładka ksiązki - Watsonowie

Watsonowie to książka uważana za szkic do "Emmy", autorka pracę nad książką rozpoczęła w 1804 roku, by nigdy jej nie ukończyć. Jednak nawet w tych niepełnym...