Dwa Serca. Rekolekcje zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Zawierz się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i obudź swoją wiarę!

Święty Jan Paweł II mówił, że Serce Jezusa nadaje rytm Kościołowi. Czy na co dzień słyszymy Jego bicie? Dwa serca to wyjątkowe rekolekcje, które otwierają na prawdziwe życie wiarą według Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez trzydzieści trzy dni ks. Mateusz Dudkiewicz i Marek Zaremba rozważają wezwania Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uczą nas, jak żyć zgodnie z pięcioma tajemnicami: wdzięczności, Eucharystii, obietnicy, wynagradzania i apostolstwa. Owocem tych rekolekcji jest zawierzenie się Najświętszemu Sercu, dzięki któremu możesz doświadczyć wypełnienia obietnic objawionych przez Pana Jezusa św. Małgorzacie Alacoque.

ks. Mateusz Dudkiewicz - wikariusz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej. Nauczyciel w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii. Człowiek tysiąca pomysłów, który zwykł powtarzać za św. Janem Bosko: ,,odpoczniemy w niebie".

Marek Zaremba - dyplomowany dietoterapeuta, specjalista medycyny komórkowej i terapeuta I stopnia medycyny św. Hildegardy. Jest autorem książek: Boży skalpel, Serce ojca, Jaglany Detoks.

Informacje dodatkowe o Dwa Serca. Rekolekcje zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2021-04-26
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Chrześcijaństwo bóg

Kup książkę Dwa Serca. Rekolekcje zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Dwa Serca. Rekolekcje zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa - opinie o książce

Jaglany detoks dla biegaczy
Marek Zaremba0
Okładka ksiązki - Jaglany detoks dla biegaczy

Jaglany detoks stał się bestsellerem! Bo działa! o Chciałbyś żyć aktywnie, a nie wiesz, od czego zacząć? o Biegasz amatorsko, ale czujesz, że stać cię...

Hashi detoks. Wzmocnij tarczycę, chudnij bez stresu, pokonaj objawy Hashimoto!
Marek Zaremba0
Okładka ksiązki - Hashi detoks. Wzmocnij tarczycę, chudnij bez stresu, pokonaj objawy Hashimoto!

Dieta i hormony pod kontrolą! Autor, który już ponad 20 lat żyje z chorobą Hashimoto, dzieli się swoimi sposobami na to, jak skutecznie zatrzymać...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska