Dwanaście warunków Pani Prezes

Młody student i bogata Pani Prezes... czy to możliwe, by chodziło o coś więcej niż seks?

Dwudziestoletni Michał, niezwykle przystojny student historii Uniwersytetu Wrocławskiego, pracuje dorywczo w myjni samochodowej, by zarobić na utrzymanie, naukę i leczenie schorowanej matki. Kiedy pewnego dnia w jego miejscu pracy pojawia się czterdziestotrzyletnia pani Marta, bogata i elegancka właścicielka nowiutkiej czarnej hondy, chłopak czuje się onieśmielony tak piękną klientką, a jednocześnie zaintrygowany wysokim napiwkiem, jaki mu zostawiła. Jej nietypowa, intymna propozycja będzie początkiem serii namiętnych spotkań, które przerodzą się w relację pełną erotycznych niedopowiedzeń, gorzkich tajemnic i perwersyjnych pragnień...

Jak mroczne sekrety ukrywa w swojej luksusowej alkowie ekscentryczna kochanka? Czy młodemu mężczyźnie wystarczy sił i odwagi, aby przekroczyć niebezpieczną granicę strefy pożądania i stoczyć walkę z bezwzględną diablicą? Czyżby jego oczy potrafiły dostrzec więcej niż tylko powalający widok z okien jej eleganckiego apartamentu?

Marta wiła się i wierciła pod nim, a on poczuł pod sobą bardzo wyraźnie, jak drży całe jej ciało. Usłyszał, jak głośno wykrzyczała jego imię! Na początku nie miał pojęcia, nie dotarło do niego w pełni, że w tym jedynym momencie doznanie, do którego ją doprowadził, okazało się również dla niej ekstremalne, ekscytujące i niezwykłe. Nie rozumiał, co się dzieje, był zbyt oszołomiony swoją żądzą oraz zaskoczony tym, jak groźny drzemie w nim dzikus. Dotychczas nie wiedział, że potrafi być aż tak niebezpiecznym zwierzęciem. Oboje po raz kolejny udowodnili sobie nawzajem, w jaki sposób można przesuwać granice ekstremalnych przeżyć.

Odważny seks, władza i pieniądze! Dwanaście warunków Pani Prezes uczyni początek roku piekielnie gorącym!
Michalina Foremska,
papierowybluszcz.wordpress.com

Co się musi wydarzyć, aby zimna Pani Prezes zmieniła się w ciepłą i kochającą kobietę? Czy jest to w ogóle możliwe? Dowiecie się o tym, sięgając po książkę.
Justyna Papuga,
wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

Intrygujące, tajemnicze i niezwykle ciekawe zaproszenie do świata gorących uczuć i przyjemności cielesnej.
Marta Daft,
martawsrodksiazek.pl

Informacje dodatkowe o Dwanaście warunków Pani Prezes:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2019-02-11
ISBN: 978-83-8147-301-9

Kup książkę Dwanaście warunków Pani Prezes

Dwanaście warunków Pani Prezes - opinie o książce

Michał, student historii, pracuje dorywczo w myjni samochodowej, aby zarobić na studia i pomóc schorowanej matce. Jego życie zmienia się diametralnie, gdy w pracy dostaje zlecenie wymycia auta pięknej i eleganckiej kobiety - Pani Prezes. Michał jest zaskoczony, że to właśnie on ma się tym zająć. Jednak tak naprawdę to został wybrany przez tę kobietę. Wkrótce chłopak dostaje od Marty propozycję świadczenie usług seksualnych za pieniądze. Sponsoring. Michał jest zaskoczony i jednocześnie oszołomiony, nigdy nie spodziewał się takiej propozycji. Jednak sytuacja, w jakiej się znajdował, pomogła mu podjąć decyzję. Najpierw wbrew sobie, ale jednak się zgodził. Spotykali się w jej apartamencie, tam też Michał otrzymał swój pokój oraz całą „wyprawkę” – eleganckie i drogie ubrania, kosmetyki, dodatki i gadżety. Został kupiony. Pani Prezes – bardzo majętna i wpływowa osoba – okazała się bardzo wymagającą kochanką, ze skłonnościami sadomasochistycznych. Chłopak przeżył szok i niedowierzanie, ale z czasem gry z Martą spodobały się jemu i zaczęły sprawiać przyjemność. Znajomość się rozwijała, trwała, a parę łączył tylko i wyłącznie seks, seks za pieniądze. Z czasem chłopakowi zaczęło czegoś brakować, stał się tylko maszynką do zaspokajania wyrafinowanych potrzeb seksualnych swojej mocodawczyni. A on marzył o pięknej miłości.

Do czego doprowadzi łączący strony kontrakt? Czy oni mają szansę na prawdziwy związek? Pani Prezes nie zamierza się angażować uczuciowo, jasno określiła zakres ich relacji. Jednak Michał nie daje za wygraną, próbuje złamać twardą jak lód Martę i rozbudzić w niej uczucia. Tylko czy jego pomysł ma szansę powodzenia? Zapewniam, chłopak okaże się bardzo zdesperowany, ale i pomysłowy . . . Wszystko może się zdarzyć . .

Marta Milda w powieści porusza bardzo istotny wątek sponsoringu, seks za pieniądze. Temat żywy, ale trudny i często skrzętnie marginalizowany. A takie sytuacje mają oczywiście miejsce w realu i nie są odosobnione. Często młodzi ludzie sprzedają swoje ciało za pieniądze. Jakie kierują nimi pobudki? Różne. Jedni robią to z biedy, inni z wyrafinowania lub obrali to jako sposób na łatwe życie. Łatwe, ale bez żadnych zasad moralnych, puste i bezsensowne. To ludzie bez szacunku do siebie samych. Ubodzy duchowo. Zniszczeni przez życie. Jak można później spojrzeć w lustro? I co widzimy …

Przyznam szczerze, że ta powieść dogłębnie mną wstrząsnęła. Jeszcze do dziś czuję emocje, jakie mną targały przy jej lekturze. Była złość i wściekłość, ale też politowanie i smutek, bohaterowie mnie szokowali na każdym kroku. Przerażenie i niedowierzanie. Ale takie sytuacje na pewno się zdarzają i nie należą do rzadkości.

Dwanaście warunków Pani Prezes to emanującą erotyzmem i napięciem powieść, wzburzająca i dostarczająca niezapomnianych wrażeń. Niesamowicie pobudzająca wyobraźnię i pozwalająca wyzwolić z pęt wodze naszej fantazji, zmysłowa i tajemnicza. Ale tak naprawdę to książka o pragnieniu i poszukiwaniu miłości, o szukaniu właściwej drogi w życiu, najlepiej przy boku ukochanej osoby. Czytając tę powieść przenosimy się w inny, obcy nam świat. Świat, w którym króluje wyrafinowanie i pożądanie, w którym gra na ludzkich emocjach i uczuciach osiąga szczyt, stanowi tło całej fabuły. A zakończenie? Cóż, warte sięgnięcia po tę lekturę. Zaskakujące, ale jednocześnie bardzo ujmujące i budujące, utwierdzające w przekonaniu, że ludzie się zmieniają, najczęściej na lepsze, zrzucają maski i pragną miłości i zrozumienia. Ale czy na nie zasługują? Odpowiedź pozostawiam dla Was.

Zachęcam Was do lektury. Co wrażliwsi mogą również uronić łezkę.

Na początku maja od Pani Marty Milda, otrzymałam przepięknie zapakowaną jej debiutancką książkę – „Dwanaście warunków Pani Prezes”. Nie ukrywam, że ta książka to dla mnie jedna wielka niespodzianka. Po recenzjach jakie przeczytałam w sieci, spodziewałam się erotyku. Dlatego podchodziłam do tej książki bez zbytniego entuzjazmu. Ale jak już się za nią zabrałam, przeczytałam ją w dwa dni. Porozmawiajmy więc o fabule.

Michał to student drugiego roku historii na Uniwersytecie Wrocławskim. Aby zarobić na swoje utrzymanie pracuje w myjni samochodowej. Z zarobionych pieniędzy wynajmuje pokój u kolegi i pomaga swojej schorowanej mamie. Jak na studenta prowadzi bardzo spokojne życie. Studia, praca, mama i biblioteka. W myjni poznaje bardzo piękną i zadbaną właścicielkę najnowszego modelu hondy. Pani Marta jest współwłaścicielką holdingu, który specjalizuje się w przejęciach firm i działa na całym świecie. Dzięki sprytnemu zabiegowi swojego współlokatora Marta i Michał umawiają się na spotkanie. Podczas tego spotkania Pani Prezes przedstawia Michałowi warunki na jakich mogliby się spotykać. Chłopak jest oburzony takim postawieniem sprawy. Dla kobiety to tylko układ a on nie chce być utrzymankiem. Jednak ona go intryguje, nęci i kusi. Mężczyzna nie może się jej oprzeć. I tak zaczyna się ich układ…

Treść książki na początku bardzo przypominała mi słynne dzieło, o którym każdy słyszał. Wiecie, o takim facecie z kilkoma twarzami. Jednak ta książka to nie tylko układ między kobitą i mężczyzną. To też historia o wychowywaniu się w trudnych warunkach, samodzielności i walce o swoje przekonania.

Spodziewałam się kolejnego erotyku bez fabuły. A dostałam całkiem niezłą książkę z gorącymi momentami. Ja osobiście bym wywaliła trochę scen erotycznych i rozbudowała perypetie Marty i Michała, a powstałaby świetna książka obyczajowa. Choć w tej wersji też mi się podobała, a pod koniec bardzo się wzruszyłam. Zakończenie było zaskakujące ale też budujące. To książka o poszukiwaniu miłości, młodzieńczych planach i dążeniu do celu. Polecam.

Nie przypadła mi ta książka do gustu. Bohaterowie sztuczni, nie czułam żadnych emocji podczas czytania, najwyżej zniechęcenie, ale myślę, że nie takie odczucia miała wywoływać ta książka.

Splamiona jego żądzą
Marta Milda0
Okładka ksiązki - Splamiona jego żądzą

Gra, w której mocne karty rozdaje pożądanie. Młody, ambitny i pracowity Ukrainiec, Andrij Reblov, podejmuje się wykonania remontu w posiadłości...