Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 2. Ewangelizacja świata

"Rok 2. Fotokronika. Ewangelizacja świata" to druga część "Dziejów Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II". 211 fotografii autorstwa Adama Bujaka i Arturo Mari przedstawia najważniejsze wydarzenia 2. roku pielgrzymowania i posługi apostolskiej papieża. Tematy zawarte w albumie to m. in.:Pompeja, FAO, Turcja, Matka Teresa, Opłatek z Polakami, Synody, Wielki Tydzień, Turyn - do świata pracy, audiencje generalne, Ogrody Watykańskie, pierwsza podróż apostolska do Afryki, Francja, Boże Ciało, prezydent Carter, Indianie w Watykanie, Brazylia, polski sierpień. Album zawiera obszerne teksty homilii i przemówień Jana Pawła II. Album w cenie detalicznej 79 zł dostępny tylko przy zapisie na subskrypcję.

Informacje dodatkowe o Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 2. Ewangelizacja świata:

Wydawnictwo: Biały Kruk
Data wydania: 2006 (data przybliżona)
Kategoria: Albumy
ISBN: 83-60292-03-5

Kup książkę Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 2. Ewangelizacja świata

Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 2. Ewangelizacja świata - opinie o książce

Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 18. Reewangelizacja europy
Jan Paweł II0
Okładka ksiązki - Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 18. Reewangelizacja europy

Osiemnasty rok pontyfikatu, obejmujący okres od 16 października 1995 do 15 października 1996 cechowała niezwykła troska o reewangelizację Europy. Jan...

Pamięć i tożsamość
Jan Paweł II0
Okładka ksiązki - Pamięć i tożsamość

Pamięć i tożsamość. Rozmowy na przełomie tysiącleci − ostatnia książka papieża Jana Pawła II, wydana 23 lutego 2005 roku, niedługo przed jego śmiercią...