Dziennik cwaniaczka 9 Droga przez mękę

Wyprawa samochodowa z najbliższą rodziną może być świetną zabawą... chyba że chodzi o rodzinę Heffleyów. Lepiej już teraz przygotujcie się na mrożącą krew w żyłach toaletę na stacji benzynowej, zwariowane mewy, ryzykowne manewry drogowe i niesforną świnię. A to dopiero początek. Jedno jest pewne - Heffleyowie przeżyją doprawdy NIEZAPOMNIANĄ przygodę (choć Greg oddałby wiele, żeby nic z niej nie zapamiętać).

To książka dla twoich dzieci, jeżeli lubią czytać... a zwłaszcza jeżeli nie lubią.

Whoopi Goldberg

Jedna z najlepszych serii dla dzieci, jakie kiedykolwiek powstały.

,,Washington Post"

Jeff Kinney jest twórcą internetowych gier komputerowych oraz serii książek ,,Dziennik cwaniaczka", numeru jeden na liście bestsellerów ,,New York Timesa". W 2009 roku czasopismo ,,Time" umieściło go wśród Stu Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata. Jeff stworzył też www .poptropica.com, jeden z Pięćdziesięciu Najlepszych Portali Internetowych według ,,Time". Dzieciństwo spędził w Waszyngtonie, a w 1995 roku przeniósł się do Nowej Anglii. Obecnie mieszka na południu Massachusetts z żoną i dwoma synami.

Informacje dodatkowe o Dziennik cwaniaczka 9 Droga przez mękę:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2020-03-25
Tytuł oryginału: Diary of a Wimpy Kid. Long Haul

Kup książkę Dziennik cwaniaczka 9 Droga przez mękę

Dziennik cwaniaczka 9 Droga przez mękę - opinie o książce

Tym razem w cwaniaczku rodzina dzięki mamie wyjeżdża na wakacje, które przez wybory mamy nie są takie ciekawe. Spotyka ich wiele niespodzianek, które sa miłe lub, np: wygranie świnki, czy awaria chłodnicy w aucie. Jak zawsze jednak jest więcej tych gorszych.
Avatar użytkownika - AMAF12
AMAF12
Przeczytane:2015-11-08,
Książka opowiada o pewnym chłopcu i jego rodzinie.Książka pisana jest w formie pamiętnika.Chłopiec ten przeżywa dużo śmiesznych przygód które na pewno rozbawiły czytelników.Książka mi się podobała.
Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-07-18, Ocena: 4, Przeczytałem,

WAKACJE W KRZYWYM ZWIERCIADLE

Z okazji wakacji wydawnictwo Nasza Księgarnia postanowiło wznowić pierwotnie wydany sześć lat temu tom „Dziennika Cwaniaczka” dziejący się w tym właśnie okresie. I dobrze się składa, bo „Droga przez mękę” to kawał świetnej lektury nie tylko na upalne wakacyjne dni czy czas niemiłosiernie wlokącej się podróży samochodem, ale i po prostu kawał świetnej książki dla młodych (także duchem) czytelników. I możecie śmiało po nią sięgnąć, nie znając innych części serii.

Nadeszły wakacje. A co robią wtedy amerykańskie rodziny? Wsiadają w samochód i ruszają w podróż! I dokładnie to samo planuje matka Grega. Jednak to, co w wykonaniu innych rodzin jest pełnym rozrywki czasem spędzonym w gronie najbliższych, w przypadku Heffleyów może okazać się katastrofą, a niezapomniane przeżycia zmienić mogą się w coś, co najchętniej wymazałoby się z pamięci. To, co jednak może wydarzyć się w trakcie jazdy, to przecież dopiero początek. Czas spędzony w motelu też może być prawdziwym koszmarem, nawet jeśli wszystko wydaje się iść dobrze, a przecież to nie jedyne „atrakcje” związane z wakacyjnym wyjazdem. Jak poradzą sobie bohaterowie? Jak Greg to przeżyje? Czym to wszystko może się zakończyć? I co u licha robi tutaj ta… świnia?

Avatar użytkownika - elfijka
elfijka
Przeczytane:2015-06-07, Ocena: 4, Przeczytałam,
Dziennik cwaniaczka
Jeff Kinney0
Okładka ksiązki - Dziennik cwaniaczka

Bycie nastolatkiem to prawdziwy kanał. Doskonale wie o tym Greg Heffley, rzucony przez los do gimnazjum, gdzie chuderlawe słabeusze dzielą korytarze z...

Dziennik cwaniaczka 13 Jak po lodzie
Jeff Kinney0
Okładka ksiązki - Dziennik cwaniaczka 13 Jak po lodzie

Zima zaskoczyła drogowców... i nauczycieli! Gimnazjum Grega zostaje zamknięte do odwołania z powodu śnieżycy, a sąsiedztwo Heffleyów zmienia się w pole...