Dziennik dobrostanu. Kreatywne inspiracje

Wydawnictwo: Arkady
Data wydania: 2021-11-15
ISBN: 9788321351995
Tytuł oryginału: The Wellbeing Journal

Współczesny świat wymusza na nas ciągłą uważność, szybkie tempo, wielozadaniowość, ogarnianie wszystkich sfer życia naraz. Kolejne wyzwania rzucają nam nowe technologie i media ciągle domagające się naszej koncentracji. W tej niepozornej książce próbujemy pokazać, jak odłożyć to wszystko na bok i za pomocą prostych aktywności odzyskać kontakt z własnymi emocjami, myślami i ciałem. Cel jest skromny - pozwolić sobie na wgląd w swoją wewnętrzną przestrzeń - ale efekty mogą być zdumiewające: poczucie większej równowagi, kontroli nad życiem, a koniec końców ogólnego dobrostanu.

Z tej książki przepełnionej praktycznymi poradami, inspirującymi cytatami i propozycjami prostych, niewymagających żadnego przygotowania aktywności możesz zrobić, co Ci się podoba. Może to być dziennik, szkicownik, notatnik... Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia, a cel jest jeden - odzyskanie poczucia spokoju i wglądu gwarantujące siłę i przygotowanie na wyzwania, jakie stawia przed nami codzienne życie.

Książka nazywa się dziennikiem, ale może być wszystkim, czego aktualnie potrzebujesz. Zadanie jest jedno - sprawić, żebyś poświęciła czas na wsłuchanie się w siebie i swoje potrzeby. Zobaczysz, jak prostymi środkami można odzyskać kontakt ze sobą i poczuć siłę płynącą z mądrego wglądu.

Kup książkę Dziennik dobrostanu. Kreatywne inspiracje

Opinie o książce - Dziennik dobrostanu. Kreatywne inspiracje

Avatar użytkownika - Booklutek
Booklutek

„Dziennik dobrostanu. Kreatywne inspiracje”
praca zbiorowa

Ta książka zawiera wszelkiego rodzaju wzory abstrakcyjne, cytaty, wskazówki, ćwiczenia. Wzory są świetne do ćwiczenia technik medytacji i uważności, więc są naprawdę przydatne dla twojego zdrowia psychicznego. Pozycja jest bardzo wszechstronna i może być używana przez osoby z różnymi poziomami kontroli motoryki precyzyjnej i ostrości wzroku, dostosuje się do twoich potrzeb. Dziennik działa uspokajająco i sprzyja skupieniu myśli. Myślę, że może odegrać ważną rolę we wspieraniu wielu aspektów kreatywności. Pięknie wydana książka nastawia na pozytywne życie. 👍

„Nie wypominaj sobie popełnionych błędów czy zawiedzionych nadziei na coś, czego nie udało się zrobić. Przypominaj sobie, że nikt nie jest idealny, a zarzucanie się wyrzutami i nakładanie na siebie dodatkowej presji w niczym nie pomogą.”

Agatha Christie. Herkules Poirot - Rendez-vous ze śmiercią
Okładka ksiązki - Agatha Christie. Herkules Poirot - Rendez-vous ze śmiercią

Adaptacja powieści Agaty Christie, której akcja toczy się na Bliskim Wschodzie. Do hotelu w Jerozolimie przyjeżdża rodzina Boyntonów - matka i jej dwoje...

Uwaga, krokodyl!
Okładka ksiązki - Uwaga, krokodyl!

Seria Uwaga to idealne wsparcie dla rodziców i nauczycieli podczas zabaw sensorycznych. Książeczki posiadają gumowe elementy o zróżnicowanej fakturze...

Immunitet
Remigiusz Mróz