Dziennik więzienny, Apelacja

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2021-10-04
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788367043137
Liczba stron: 492
Tytuł oryginału: PRISON JOURNAL. Volume 1: The Cardinal Makes His Appeal 27 February13 July 2019

Ocena: 0 (0 głosów)

Światowy bestseller, który porusza sumienia

NIEWINNY!

Ten ostateczny werdykt został wydany po czterech latach udręki - publicznych oskarżeń, śledztwa, procesu i medialnego linczu - oraz ponad roku więzienia za przestępstwo, którego kard. George Pell nie popełnił!

Sąd Najwyższy Australii ostatecznie całkowicie uniewinnił 78-letniego kardynała i oczyścił od zarzutów o przestępstwo na tle seksualnym. Było to nie tylko osobiste zwycięstwo hierarchy nad niesprawiedliwością, ale i nadzieja dla całego Kościoła katolickiego, iż prawda zawsze ostatecznie zatriumfuje.

Nie żywiąc niechęci do swoich oskarżycieli, sędziów, pracowników więziennictwa, dziennikarzy oraz osób wyrażających wobec niego nienawiść, kard. Pell wykorzystał pobyt w więzieniu jako swego rodzaju ,,przedłużone rekolekcje". Sumiennie przy tym wypełniał strony zeszytu swoimi duchowymi refleksjami oraz spostrzeżeniami na temat bieżących wydarzeń i więziennego życia. Z jego zapisków wyłania się portret człowieka niezłomnej wiary i ogromnej dojrzałości duchowej, poddawanego próbie jak biblijny Hiob, który może stać się inspiracją i wzorem dla współczesnego człowieka.

Dziennik więzienny. Apelacja to pierwsza książka z tryptyku, który kard. Pell stworzył podczas uwięzienia. Dwie następne części już w przygotowaniu.

Tagi: Religie i wierzenia

Kup książkę Dziennik więzienny, Apelacja

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Dziennik więzienny, Apelacja

Inne książki autora
Dziennik Więzienny Audiobook CD
kard. George Pell0
Okładka ksiązki - Dziennik Więzienny Audiobook CD

NIEWINNY! Ten ostateczny werdykt został wydany po czterech latach udręki - publicznych oskarżeń, śledztwa, procesu i medialnego linczu - oraz ponad...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy