Dziewczyna znad morza #1

Senne nadmorskie miasteczko, gdzie życie toczy się leniwie… Mieszka w nim Koume Sato. Właśnie przeżyła pierwsze miłosne rozczarowanie. Chłopak, z którym umówiła się na randkę, zażyczył sobie „dowodu” jej uczuć, ona zaś przystała na to z obawy przed odrzuceniem. W jednej chwili marzenia Koume o romantycznej miłości legły w gruzach.
Zdruzgotana dziewczyna próbuje jakoś to sobie poukładać. Proponuje koledze z klasy, Keisuke Isobe, nietypowy układ. Co jednak zrobi, gdy okaże się, że w życiu nic nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać?
Gorzko-słodka opowieść o samotności, potrzebie akceptacji i poszukiwaniu bratniej duszy. O pułapkach dojrzewania i próbach odnalezienia się w dorosłym świecie.

Informacje dodatkowe o Dziewczyna znad morza #1:

Wydawnictwo: Kotori
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Umibe no Onnanoko

Kup książkę Dziewczyna znad morza #1

Dziewczyna znad morza #1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-05-31, Ocena: 4, Przeczytałem,

DZIEWCZYNA Z PUSTKĄ W SERCU

"Dziewczyna znad morza" to kolejna manga, która okazała się być dziełem zupełnie innym, niż się spodziewałem. Z opisu wynikało, że będę miał do czynienia z dojrzałą, psychologiczną opowieścią o nastolatce z problemami - i to po cześć dostałem. Jednak nie miałem pojęcia, że całość będzie tak mocno przesycona realnie ukazaną erotyką, że aż ocierająca się o hentai. Wspominam o tym, żebyście mieli pełną świadomość z jakim tytułem macie tu do czynienia. Ale pamiętajcie o jednym - nowe dzieło Inio Asano to znakomita manga, ciekawa, mocna i skłaniająca do zastanowienia się, choć jednocześnie nie wolna od drobnych minusów.

Małe nadmorskie miasteczko. Nudna mieścina, gdzie nic się nie dzieje. To tu żyje nastoletnia Koume Sato, gimnazjalistka, której życie miłosne nie układa się tak, jakby tego sobie życzyła. Umówiła się co prawda z przystojnym chłopakiem, do którego coś czuje, jednak randka skończyła się na wykorzystaniu dziewczyny i sugestii, że może coś do niej poczuje, jeśli będą to kontynuować. Romantyczne marzenia legną w gruzach, a Koume zaczyna zapełniać wewnętrzną pustkę kompulsywnym seksem z kolegą z klasy, którego traktuje jak swoją prywatną seks zabawkę. Chłopak, czując do niej coś więcej, stara się zrozumieć zachowanie dziewczyny i wzbudzić w niej uczucia. Ale czy ma jakiekolwiek szanse?

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/05/dziewczyna-znad-morza-1-inio-asano.html

Solanin 2
Inio Asano0
Okładka ksiązki - Solanin 2

Grupka przyjaciół nadal stoi przed wyzwaniami, które zgotował im bezwzględny świat dorosłych. Czekają na nich trudne decyzje? Czy wydarzenia...

Solanin 1
Inio Asano0
Okładka ksiązki - Solanin 1

Na całym świecie młodym ludziom coraz trudniej wkroczyć w dorosłe życie. Nie inaczej jest z Meiko i Naruo oraz paczką ich przyjaciół. Codzienność ich nuży...