Dziewczyny z agencji

Mają różne osobowości i różne oczekiwania, inne problemy i aspiracje, a mimo to zostały przyjaciółkami. Połączyła je praca w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Berenika zostaje zaproszona na przyjęcie urodzinowe dyrektora, organizowane przez jego małżonkę. Podwładną łączy jednak z szefem więcej, niż jest dozwolone w Agencji. Kalina odkrywa tajemnicę swojego męża i planuje zemstę, ale to nie mąż padnie jej ofiarą. Mirosława, niepewna siebie i złakniona bliskości, igra z ogniem, wplątując się w podejrzany romans. Marta, podnosząca się po bolesnej stracie, poznaje dziewczynę, dla której być może zdecyduje się wyjść z szafy.

Jak każda z nich poradzi sobie ze stojącymi przed nimi wyzwaniami? Jaki wpływ na ich życie ma praca w służbach specjalnych? Jak wygląda codzienność kobiet w Agencji? Czy tajny świat funkcjonariuszy ABW aż tak bardzo różni się od świata zwykłych ludzi? I co najważniejsze - czy jest w nim miejsce na prawdziwą, kobiecą przyjaźń?

Informacje dodatkowe o Dziewczyny z agencji :

Wydawnictwo: Virtualo
Data wydania: 2023-06-02

Kup książkę Dziewczyny z agencji

Chciałbym, żebyś mnie napisała
Hanka V. Mody0
Okładka ksiązki - Chciałbym, żebyś mnie napisała

Lubię ciszę i krzyk. Ciszę, bo pozwala się wyłączyć i unieść na skrzydłach w refleksję. Krzyk – bo jest wielopiętrowy. Opowiadania Hanki V. Mody...