Dziewięć żyć Chloe King. Tom 3. Wybrana

„Dziewięć żyć Chloe King. Tom 3. Wybrana” Liz Braswell to trzecia, ostatnia część bestsellerowej trylogii o Chloe King, na podstawie której został nakręcony serial „Dziewięć żyć Chloe King”. Chloe King wreszcie zaczyna panować nad sytuacją. Zrozumiała, kim jest, gdzie jest jej miejsce i co chce teraz robić. Jest przecież niezwykła i ma niespotykane zdolności. Dwie rywalizujące ze sobą grupy uważają, że została „wybrana” do roli przywódcy. Ona jednak nie kupuje tego całego gadania o starożytnej wojowniczce, a już na pewno nie ma zamiaru tworzyć superbohaterskiego alter ego jak postacie ze starych komiksów. Dla Chloe bycie tą Jedyną oznacza, że może robić to, na co tylko ma ochotę, czyli dobrze się bawić i tylko sporadycznie spotykać się z ludźmi kotami.

Kiedy jednak znajduje jednego ze swoich przyjaciół wykrwawiającego się na śmierć, zdaje sobie sprawę, że czas walki jeszcze nie minął. I tak naprawdę nigdy się nie skończy. Mai i Bractwo Dziesiątego Ostrza nie ustaną w morderczej rywalizacji, dopóki Chloe nie zaakceptuje swojego przeznaczenia –nie obejmie przywództwa.

Informacje dodatkowe o Dziewięć żyć Chloe King. Tom 3. Wybrana:

Dziewięć żyć Chloe King. Tom 3. Wybrana - opinie o książce

Avatar użytkownika - wioleta99
wioleta99
Przeczytane:2016-08-01, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Genialne zakończenie historii o Młodej Mai - nowej przywódczyni. Chleo musi podjąć trudne decyzje które zmienią losy jej ludu,
Avatar użytkownika - AlopexLagopus
AlopexLagopus
Przeczytane:2016-02-21, Ocena: 4, Przeczytałam, 2016 - 52 książki,
Jak na opowieść zamykającą cykl jest całkiem dobra. Płynnie się czyta, a akcja naprawdę wciąga. Bohaterka w końcu porzuca wizerunek bezradnej smarkuli za którym się ukrywała i bierze los w swoje kocie łapki. Przejmuje na siebie odpowiedzialność za swój lud. Dowiadujemy się ostatecznie, kto naprawdę jest tym złym, a prawie wszystkie wątki dążą do Happy Endu.
Avatar użytkownika - roxiXDCool
roxiXDCool
Przeczytane:2015-06-14, Ocena: 6, Przeczytałam,
wciągająca, pełna napięcia i emocji...wszystko co najlepsze zawarte w tej trylogii
Avatar użytkownika - blackithilien
blackithilien
Przeczytane:2014-11-26, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2014, Mam,
Ostatni tom, ani najlepszy, ani najsłabszy. Dużo bardziej wciągający niż 1, ale nieco irytujący naiwnością rozważań głównej bohaterki. Wszystkie tajemnice wyjaśnione, happy end na końcu, brakowało mi tylko całkowitego powstanie jednej nowej pary. Ciekawie rozwinęła się jednak postać Kim, która chyba od początku była moja ulubienicą. Generalnie cała seria byłaby o niebo lepsza, jeśli główna bohaterka miałby chociaż z 18 lat, a nie marne 16 co odbiera książce jakąkolwiek powagę. ... albo jestem już na takie historie trochę za stara ;)
Avatar użytkownika - takahe
takahe
Przeczytane:2016-11-30, Ocena: 4, Przeczytałam, 12 książek w 2016 roku, Mam, Za pkt,
Avatar użytkownika - oklaskim
Przeczytane:2015-05-15, Ocena: 5, Przeczytałam,
Cierń klątwy. Mroczna baśń
Liz Braswell0
Okładka ksiązki - Cierń klątwy. Mroczna baśń

Bella - uwięziona w zamku Bestii - dotyka zaczarowanej róży skrytej w opustoszałej komnacie. Nagle jej umysł zalewają obrazy matki, którą...

Dziewięć żyć Chloe King. Tom 2. Uprowadzona
Liz Braswell0
Okładka ksiązki - Dziewięć żyć Chloe King. Tom 2. Uprowadzona

Po rozprawieniu się z Łowcą na moście Golden Gate, Chloe trafia do bezpiecznej kryjówki – posiadłości zamieszkałej przez potomków Mai...