Egzorcyzm posługa miłosci

Ksiądz Michał Olszewski, opierając się na swym doświadczeniu w walce z mocami ciemności, przedstawia istotę i przebieg rytuału egzorcyzmu. Podkreśla, że jest on przede wszystkim wyrazem miłości Boga i Kościoła do cierpiących na skutek zniewolenia duchowego. Jego opowieść zaś przeniknięta jest autentyczną radością z doświadczania Bożego działania podczas tej posługi. Pojawiają się w niej mrożące krew w żyłach nadnaturalne fenomeny, których doświadczył autor, jednak ukazane są one zawsze w perspektywie objawiania niezwykłej mocy Bożej, która przewyższa nieskończenie wszelkie sztuczki demonów.

Ks. Michał Olszewski SCJ - egzorcysta diecezji kieleckiej, prowadzi popularnego bloga z komentarzami liturgicznymi na każdy dzień (slowopana.com), jest jednym z redaktorów portalu ewangelizacyjnego profeto.pl.

Informacje dodatkowe o Egzorcyzm posługa miłosci:

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2013-03-11
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Egzorcyzm posługa miłosci

Egzorcyzm posługa miłosci - opinie o książce

Avatar użytkownika - Pilar
Pilar
Przeczytane:2015-03-11, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Chyba nie trzeba dopowiadac więcej. Ta książkę, a także pozostałe ks. Michała Olszewskiego powinien przeczytać każdy. Ksiązka zawiera opis, przebieg i istotę rytuału egzorcyzmu. Ksiądz podkreśla przede wszystkim, iż jest on wyrazem niesończonej miłości Boga i Kościoła do czlowieka cierpiacego na skutek zniewolenia duchowego.
Avatar użytkownika - Beatajz
Beatajz