Eksploatacja i diagnostyka maszyn elektrycznych i transformatorów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2019-09-20
Kategoria: Podręczniki
ISBN: 9788301207359
Liczba stron: 450

Ocena: 0 (0 głosów)

Wydawnictwo przedstawia kolejną publikację z popularnej SERII ,,Maszyny elektryczne" - obecnie prezentowana książka jest uzupełnieniem i dopełnieniem poprzednich akademickich oraz ćwiczeniowych podręczników o książkę dla praktyków.

Są w niej przedstawione podstawowe zasady eksploatacji transformatorów i maszyn elektrycznych oraz metody i sposoby diagnostyki off-line i on-line.

Autorami książki jest para wyśmienitych naukowców i jednocześnie praktyków - prof. dr hab. inż. Tadeusz Glinka, wykładał na Politechnice Śląskiej i był dyrektorem Instytutu Elektrotechniki Teoretycznej i Przemysłowej, a obecnie jest profesorem Instytutu Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel, natomiast drugim współautorem jest prof. dr hab. Sławomir Szymaniec - kierownik Katedry Elektrowni, Diagnostyki i Inżynierii Komputerowej Politechniki Opolskiej, ale również ekspert diagnosta, rzeczoznawca maszyn elektrycznych.

Publikacja ta kierowana jest między innymi do służb utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, elektryków, elektroników, automatyków i innych inżynierów oraz do firm zajmujących się diagnostyką maszyn elektrycznych i transformatorów.

Tagi: Wytwarzanie dystrybucja i magazynowanie energii oraz mocy

Kup książkę Eksploatacja i diagnostyka maszyn elektrycznych i transformatorów

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Eksploatacja i diagnostyka maszyn elektrycznych i transformatorów

Inne książki autora
Maszyny elektryczne i transformatory
Tadeusz Glinka0
Okładka ksiązki - Maszyny elektryczne i transformatory

Jest to kolejna publikacja z SERII ,,Maszyny elektryczne". W tej książce znalazły się podstawowe i najważniejsze zagadnienia z transformatorów i maszyn...

Zobacz wszystkie książki tego autora