Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

Emi to dziewczynka taka jak ty. Wraz z mamą, tatą i czekoladowym labradorem Wedlem mieszka w dużym mieście w domu Na Bateryjce. Emi ma zwariowanych przyjaciół: Anielę, która nie cierpi księżniczek, muzykalną Faustynę, Franka-mądralę, czarującego Lucka i wielu innych. Pewnego dnia dziewczyny wpadają na pomysł założenia tajnego klubu. Jego motto brzmi: NIGDY WIĘCEJ NUDY!

Informacje dodatkowe o Emi i Tajny Klub Superdziewczyn:

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn - opinie o książce

Avatar użytkownika - jagna1978
jagna1978
Przeczytane:2016-08-06, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Jest to pierwsza ksiazka z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn.W tej czesci dowiadujemy sie jak powstal Tajny Klub Superdziewczyn,jego czlonkow ,zasady,warunki przyjecia do klubu.Poznajemy zabawne przygody dziewczynek do niego nalezacych oraz pierwsza powarzna misje klubu.Emi i kolezanki z klubu stawiaja sobie za zadanie rozwiazać zagadke teczki z trupia czaszka i odgadniecie planow profesora Kaganka.Ksiazka jest przezabawna i nie sposob sie nudzic podczas jej czytania.Emi uzywa tez czesto zabawnych zwrotów np. nuda i banalne ,ktore wypowiadane w najmniej oczekiwanych momentach powoduja usmiech na twarzy.

Pierwszy tom przygód rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół z którymi zakłada tajny klub. Te dzieciaki się nie nudzą. Trafiają na trop międzynarodowej afery, co skutkuje ciekawymi i zabawnymi sytuacjami. Moim dzieciom lektura się podobała a w planach mamy kolejne tomy.

Tym razem książka dla młodszych czytelników, którą wybrałam wraz z córką. Ja zainteresowana opisem a młoda raczej kolorowymi okładkami z przyjazną buzią dziewczynki.

Emi to dziewczynka, która zaczyna chodzic do zerówki z czego bardzo się cieszy bo to wskazuję na to, że jest już o krok od dorosłości. Opisuję swoje zabawne przeżycia z życia codziennego i rozśmiesza młodsze czytelniczki swoimi przemyśleniami. Bardzo barwna postać którą pokochają wszystkie młode damy marzące o dorosłości.

Jako mama oceniam tę książkę bardzo dobrze gdyż potrafi zainteresować dziecko mimo długiego czytania. Postanowiłam rozdzielac lekture na rozdziały. Jednak nie potrzebnie bo córka zaraz domaga się kolejnego. Na półce czeka kolejna część jednak już teraz wiem że zakupimy następne

Emi i Tajny Klub Super dziewczyn. Hokus-Pokus
Agnieszka Mielech0
Okładka ksiązki - Emi i Tajny Klub Super dziewczyn. Hokus-Pokus

Uwaga! Ważne dla miłośników magii, iluzjonistów i akrobacji! Dołączcie do Tajnego Klubu Superdziewczyn, który bierze udział w niezwykłym Festiwalu Sztuk...

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 1
Agnieszka Mielech0