Encyklopedia statków Star Trek. Statki Gwiezdnej Floty 2151-2293

Po raz pierwszy na polskim rynku! Bogato ilustrowana encyklopedia statków kosmicznych z uniwersum Star Trek Gene Roddenberry’ego z lat 2151-2293. Książka opisuje wszystkie najważniejsze jednostki kosmiczne, które pojawiały się w serialach telewizyjnych spod znaku Star Treka („Enterprise”, „Discovery”, „The Original Series”) oraz filmach o przygodach załogi U.S.S. Enterprise NCC-1701 pod wodzą kapitana Jamesa T. Kirka. Ta wyczerpująca publikacja zawiera szczegółowe ilustracje każdego okrętu wraz z opisem technicznym i historią jednostki. Dzięki niej dowiesz się, jak ewoluowała myśl techniczna Gwiezdnej Floty, poznasz pierwszy ziemski statek, który przekroczył prędkość światła i odkryjesz wiele istotnych szczegółów dotyczących najsłynniejszych kosmicznych bitew.

Książka po raz pierwszy w historii przedstawia rozwój Gwiezdnej Floty w ujęciu chronologicznym, uwzględniając również mniej ważne jednostki, które mogły umknąć uwadze widza. To pozycja obowiązkowa dla prawdziwych fanów uniwersum!

Informacje dodatkowe o Encyklopedia statków Star Trek. Statki Gwiezdnej Floty 2151-2293:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2020-05-06
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat

Kup książkę Encyklopedia statków Star Trek. Statki Gwiezdnej Floty 2151-2293

Encyklopedia statków Star Trek. Statki Gwiezdnej Floty 2151-2293 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-04-28, Ocena: 4, Przeczytałem,

MUZEUM STATKÓW KOSMICZNYCH

Nie trzeba być fanem „Star Treka”, by sięgnąć po tę książkę. Ja nie jestem, podobnie jak z „Gwiezdnymi wojnami”, tak i z tą serią moja przygoda ogranicza się do obejrzenia czasem jakiegoś filmu i – najczęściej – zapomnienia o nim, ale czytając „Encyklopedię statków Star Trek: Statki Gwiezdnej Floty 2151-2293” bawiłem się znakomicie. Dlaczego? Bo to bardzo przyjemnie zilustrowany, ciekawy przewodnik po kosmicznych machinach, który potrafi pobudzić wyobraźnię i dostarczyć zapadających w pamięć przeżyć każdemu, kto lubi fantastykę – najlepiej taką w widowiskowym ujęciu.

Witajcie w świecie statków „Star Treka”! W niniejszym tomie znajdziecie prezentacje wszystkich najważniejszych pojazdów kosmicznych znanych z seriali i filmów. A wszystkie one ukazane szczegółowo, z bogactwem ciekawostek, które odkryją przed Wami nie tylko najważniejsze fakty, ale też i takie rzecz, jak informacje o bitwach czy misjach, w których jednostki brały udział.

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/04/encyklopedia-statkow-star-trek-statki.html

Władcy i królowie Polski
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Władcy i królowie Polski

Nauka ojczystych dziejów wcale nie musi być nudna i odbywać się tylko w oparciu o szkolne podręczniki. Najlepszym dowodem na to jest poczet Władcy i królowie...

Lubię szkołę z Mikołajkiem (5-6 lat)
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Lubię szkołę z Mikołajkiem (5-6 lat)

Gry i zadania dla wszystkich kumpli Mikołajka! Nauka wcale nie musi być nudna, zwłaszcza, jeśli uczysz się z Mikołajkiem. Pokażemy temu pupilkowi Ananiaszowi...