English for Beauty Therapists. Język angielski dla kosmetyczek i kosmetologów

W podręczniku zaprezentowano bogate słownictwo i wyrażenia specjalistyczne, pozwalające porozumiewać się w języku angielskim zarówno w kontaktach zawodowych, jak i życiu codziennym. Ponadto w książce można znaleźć: krótką historię stosowania kosmetyków; wykaz preparatów wykorzystywanych w terapiach kosmetycznych oraz do wyrobu kosmetyków; spis chorób skóry; klucz do ćwiczeń, a także słowniczek angielsko-polski.

Profesjonalne nagrania audio zamieszczone na portalu medycyna.pzwl.pl ułatwiają rozumienie ze słuchu i pomagają w doskonaleniu umiejętności komunikowania się w języku angielskim

Publikację przygotowano z myślą o studentach kierunku kosmetologia, uczniach szkół kosmetycznych, kosmetyczkach i kosmetologach, terapeutach działających w salonach kosmetycznych oraz innych osobach związanych z branżą kosmetyczną.

Informacje dodatkowe o English for Beauty Therapists. Język angielski dla kosmetyczek i kosmetologów:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2020-02-06
Kategoria: Języki obce
ISBN: 9788320059571

Tagi: bóg Nauka języków - ujęcia tematyczne

Kup książkę English for Beauty Therapists. Język angielski dla kosmetyczek i kosmetologów

English for public health
Zofia Patoka0
Okładka ksiązki - English for public health

Jest to podręcznik do nauki specjalistycznego języka angielskiego przeznaczonego dla studentów kształcących się na kierunku zdrowie publiczne oraz dla...