EXTINGUISH the HEAT (runda szósta)

Tom 6 cyklu Hell

''Extinguish The Heat. Runda szósta'' to wyczekiwana kontynuacja serii ''Trylogia Hell'' autorstwa P. S. Herytiery Pizgacz. Historia wyrazistej bohaterki borykającej się z bolesną przyszłością i próbującej stawić czoło powracającym koszmarom. Na szczęście nie jest sama - przyjaciel, w którym ma oparcie, nie zamierza zostawić jej samej.

Victoria Clark pragnęła raz na zawsze zapomnieć o Culver City. Jednakże dziewczyna powinna się już przyzwyczaić do tego, że kapryśne przeznaczenie igra z nią, prowadząc na drogę chaosu. Jak się okazuje, zmuszona jest wrócić do miejsca, w którym rozegrała się runda piąta. Miejsca, w którym wciąż znajdują się tak bliskie jej osoby.

Powrót ojca, który zdawał się od dawna czekać na to, by pojawić się w życiu Victorii i znów namieszać, skłania dziewczynę do zmierzenia się z prawdą o swej rodzinie. Pogrążona w cyklonie wydarzeń diametralnie przewracających jej codzienność do góry nogami bohaterka, próbuje poradzić sobie ze wszelkimi trudnościami, ale nie jest to łatwe. Na szczęście może liczyć na wsparcie Nathaniela Sheya, który wbrew wszystkiemu wciąż stara się być przy niej. Jeżeli jednak Victoria chce pozbyć się starych ran, musi pozwolić, by mury, które latami wokół siebie budowała, runęły.

Informacje dodatkowe o EXTINGUISH the HEAT (runda szósta):

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2023 (data przybliżona)
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: EXTINGUISH the HEAT ( runda szósta)
Język oryginału: Polski

Kup książkę EXTINGUISH the HEAT (runda szósta)

EXTINGUISH the HEAT (runda szósta) - opinie o książce

Avatar użytkownika - Aggatta
Aggatta
Przeczytane:2024-03-26, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek 2024,
Start a Fire. Runda pierwsza
Katarzyna Barlińska (vel Pizgacz vel P.S. Herytiera)0
Okładka ksiązki - Start a Fire. Runda pierwsza

Dotychczas znana pod pseudonimami P.S. Herytiera oraz Pizgacz, teraz autorka powraca z pierwszym tomem swojej bestsellerowej serii „Start a fire”...