Facefitness. Sekrety odmładzającej gimnastyki twarzy

Jak zapewnić sobie ładny owal twarzy, wysokie policzki i rześką cerę na każdym etapie życia? Odkryj facefitness - naturalną, bezpieczną, relaksującą gimnastykę twarzy, która przywraca młodość całemu ciału. Nie potrzebujesz trenera ani sprzętu.

Wystarczą: 10 minut, twoje własne dłonie, trochę techniki i odrobina silnej woli.

Kateryna Atamanova jest profesjonalną trenerką facefitnessu, którą pokochały instagramerki. Obrazowo wyjaśnia, jak twój styl życia wpływa na powstawanie niechcianych zmian. Opracowane przez nią proste ćwiczenia, treningi i automasaże rozpromienią twoją twarz!

Dzięki tej książce:

o zobaczysz, jak znikają zmarszczki mimiczne,

o poradzisz siebie z opadającymi powiekami,

o ujędrnisz cerę,

o zlikwidujesz cienie pod oczami,

o podwójny podbródek stanie się mglistym wspomnieniem.

10 minut dziennie wystarczy, by wyraźną różnicę zobaczyć już po 30 dniach!

,,Z mojego doświadczenia wynika, że spięte żwacze i mięśnie skroniowe potrzebują nie tyle rozluźnienia, ile uelastycznienia. Warto więc, by dbanie o elastyczność mięśni w obrębie żuchwy było częścią twojej codziennej rutyny, która powinna zawierać praktyki zarówno rozluźniające, jak i wzmacniające. Niestety, nie da się raz na zawsze pozbyć napięcia w żwaczach i mięśniach skroniowych. Struktury te mocno reagują na stres i tylko regularne ćwiczenia mogą zapewnić im równowagę. Zajrzyj do ostatniego rozdziału, w którym pokazuję, jak wykonać masaż tych mięśni. I pamiętaj - nie rób >>dzióbka

Informacje dodatkowe o Facefitness. Sekrety odmładzającej gimnastyki twarzy:

Facefitness. Sekrety odmładzającej gimnastyki twarzy - opinie o książce

Avatar użytkownika - Uleczkaa38
Uleczkaa38
Przeczytane:2021-11-07,

Wraz z rozwojem medycyny estetycznej, ale też i zwiększaniem się świadomości każdego z nas, coraz większą popularnością na całym świecie cieszy się tzw. gimnastyka twarzy, czyli szereg ćwiczeń i czynności, które pomogą cieszyć się nam pięknem naszej twarzy. Tej metodzie została poświęcona właśnie znakomita książka "Facefitness. Sekrety odmładzającej gimnastyki twarzy", która ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Znak.

Kateryna Atamanova - profesjonalna trenerka facefitnessu i zarazem autorka niniejszej publikacji, oddała w nasze ręce niezwykle interesujący poradnik o tym, jak zadbać o piękno i młodość naszej twarzy. To ciekawie i przystępnie napisane kompendium wiedzy na temat różnego rodzaju ćwiczeń, masaży i treningów, które możemy wykonywać w zaciszu własnego mieszkania za pomocą naszych dłoni i palców. To właśnie dzięki nim możemy pokonać takie utrapienia każdej z kobiet, jak chociażby mimiczne zmarszczki, cienie pod powiekami, opadający podbródek, czy też opadająca powieka.

Autorka podzieliła swoją książkę na kilka głównych cześć, które podejmującą sobą inny aspekt tytułowego zagadnienia. Pierwsza z nich - "Piękna postawa, piękna twarz", skupia się na wyjaśnieniu tego, czym jest facefitness, jak wielkie może przynieść on korzyści oraz na czym polegają konkretne ćwiczenia i treningi, To swoiste wprowadzenie połączone już jednakże z cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami.

W drugiej części pt. "Zdrowa żuchwa i inne struktury twarzy", autorka przechodzi już do samej praktyki, skupiając naszą uwagę na budowie twarzy, konkretnych ćwiczeniach, masażach i czynnościach, które pomogą nam się pozbyć wielu problemów.

Podobnie ma się rzecz z dwoma kolejnymi częściami - "Tajemnice jamy ustnej" oraz "Mimika i twarz", gdzie to znajdziemy porady dotyczące face fitnessu partii ust oraz całości mimiki, która wpływa głównie na pojawianie się zmarszczek.

Pierwszym, co przychodzi mi do głowy po poznaniu tego poradnika to myśl, że może on naprawdę pomóc. Może pomóc cennymi wskazówkami, opisanymi krok po kroku działaniami i poradami autorki, która dzieli się tu z nami swoją wielką wiedzą. Co więcej, znajdziemy tu nie tylko same porady związane z gimnastyką twarzy - przekazane m.in. za pomocą nowoczesnych odnośników do filmów w sieci, ale też i wiele ogólnych informacji na temat zdrowego stylu życia, dbania o dobrą kondycję i poszczególne części naszego ciała. To swoisty bonus, który z pewnością warto docenić.

Wielkim atutem książki jest forma przekazu wiedzy przez autorkę, która przybiera postać nie akademickiego wywiadu, ale właśnie przyjemnej rozmowy, którą cechują dobre emocje, uśmiech i autentyczna chęć niesienie pomocy. Co więcej, autorka poświęca tu wiele uwagi samej sobie i swojej pracy, dzięki czemu od pierwszych chwil czujemy się tak, jakbyśmy spotykali się z naszą dobrą znajomą, co z miejsca czyni tę lekturą jeszcze przyjemniejszą i ciekawszą.

Nie można nie docenić efektownego wydania tego poradnika, na które składa się duży format, piękna okładka, przejrzysty układ treści, czy też dobrej jakości papier oraz druk. Największe wrażenie wywierają tu na nas jednak wspaniałe zdjęcia i rożnego rodzaju grafiki - wykresy, ryciny, rysunki, które odnoszą się do budowy naszego ciała oraz konkretnych ćwiczeń twarzy. To wszystko czyni ten tytuł jeszcze lepszym i efektowniejszym w swej ofercie.

Poradnik Kateryny Atamanovej pt. "Facefitness. Sekrety odmładzającej gimnastyki twarzy" to książka, po którą powinna sięgnąć w mej opinii każda kobieta, niezależnie od tego, ile ma lat. Znajdzie tu ona bowiem cenną wiedzę, konkretną pomoc i wskazówki, które pomogą zachować jej dłużej urodę i młodość. Myślę, że jeśli tylko istnieje taka sposobność, to po prostu trzeba skorzystać z tej okazji. Ze swej strony gorąco was do tego zachęcam - naprawdę warto!