Facet z ogłoszenia

Małżeństwo Sarah rozpadło się, ale dziewczyna nie poddaje się i postanawia ułożyć sobie życie na nowo. Siostra namawia ją, by spróbowała znaleźć prawdziwego księcia z bajki… umieszczając ogłoszenie w gazecie. Sarah stawia jeden warunek: kandydat musi kochać psy. Po opublikowaniu anonsu jej życie zamienia się w zabawną plątaninę pomyłek, niespodziewanych emocji i wcale niełatwych decyzji. Czy wśród wszystkich mężczyzn (i psów), z jakimi zetknie ją los, uda się znaleźć tego jedynego?

Informacje dodatkowe o Facet z ogłoszenia:

Wydawnictwo: Między słowami
Data wydania: 2005 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-240-2497-1
Tytuł oryginału: Must Love Dogs
Tłumaczenie: Maria Borzobohata-Sawicka
Ilustracje:SimmiSimons(iStockphoto.com)

Kup książkę Facet z ogłoszenia

Facet z ogłoszenia - opinie o książce

Nie jest to zła książka. Takie szybkie czytadło dla zabicia czasu. Główną bohaterką jest 40 latka, rozwódka, przedszkolanka znów szukająca miłości. Na swojej drodze spotyka kilku mężczyzn, wśród nich jest ,,facet z ogłoszenia". Kobieta zastanawia się, który z nich to ten jeden jedyny. Oprócz tego książka przedstawia relacje rodzinne Sarah z siostrami i dość specyficznym ojcem. Zdecydowanie ten wątek książki jest ciekawszy, humorystyczny i nadaje książce jakiegoś charakteru. Może spodziewałam się po tej powieści czegoś więcej, ale nie jestem jakoś szczególnie zawiedziona. Język i styl autorki jest dobry, nic mi w sumie nie przeszkadzało więc jest to plus książki. Polecam.
Bardzo przyjemna historia napisana prostym językiem, opowieść o poszukiwaniu miłości, szczęścia i zrozumienia. Opowieść o znaczeniu rodziny w życiu każdego człowieka. Autorka w zasadzie prosty, niewyszukany pomysł, zmieniła we wciągający wątek, w który myślę, że z przyjemnością, każda kobieta się zanurzy. To idealna książka na wieczorek z ciekawą lekturą i herbatką!
Avatar użytkownika - NibyNic
NibyNic
Przeczytane:2014-03-21, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, Wyzwanie - powieści obyczajowe 2014,
Ciekawa książka, odpowiednia na wieczór. Bardzo fajnie przedstawione relacje rodzinne, aż chce się byc częścią takiej rodziny.
Avatar użytkownika - violeta86
Przeczytane:2014-05-27, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2014,
W rytmie marzeń
Claire Cook0
Okładka ksiązki - W rytmie marzeń

Deirdre nie ma czasu na marzenia. Jest asystentką swojego sławnego starszego brata. Od rana do nocy organizuje mu życie, zapominając o własnym. Do czasu...

Lawendowe dziewczyny
Claire Cook0
Okładka ksiązki - Lawendowe dziewczyny

Noreen niedawno straciła pracę i rozstała się z chłopakiem. Aby zwalczyć depresyjny nastrój, zaczyna spacerować. Codziennie. Wkrótce dołączają...