Czy Ty także masz problemy z zajściem w ciążę? Co takiego się stało, że ostatnimi czasy kobietom tak trudno przychodzi posiadanie własnego potomstwa?

Bezpłodność to coraz częstsza przypadłość współczesnego społeczeństwa - własnych dzieci nie może mieć już jedna na sześć par. Lekarze jednak, zamiast wziąć pod uwagę czynniki żywieniowe oraz związane ze stylem życia, zalecają pacjentkom drogie i inwazyjne metody leczenia, które niestety nie zawsze przynoszą oczekiwany rezultat. A kiedy już wreszcie kobiecie uda się zajść w ciążę, uznaje ona, że wszystkie problemy zdrowotne wiążące się z tym stanem - opuchnięte kostki, zgaga, bezsenność, drażliwość czy huśtawka hormonalna - to normalna rzecz, do której trzeba się po prostu przyzwyczaić. Podobnie postrzega następnie okres macierzyństwa - jako trudny, pełen wyzwań etap w życiu, z którym każda kobieta musi się zmierzyć niczym dzielna i nieustraszona wojowniczka.

Alicia Silverstone w swoim fantastycznym poradniku udowadnia, że wcale nie musi tak być. Bazując na doświadczeniu własnym oraz opiniach najlepszych ginekologów, położnych oraz dietetyków, autorka udziela skutecznych i jasnych wskazówek co do właściwego żywienia organizmu kobiety w okresie każdego trymestru ciąży, a także odpowiedniego dbania o nowo narodzoną pociechę.

Książka zawiera mnóstwo rzetelnych informacji dotyczących badań prenatalnych, karmienia piersią, a także wychowywania dziecka w duchu wegetarianizmu oraz ekologicznego podejścia do życia.

Warto zaufać naturalnym instynktom i sprowadzić na świat zdrową, pełną energii i radości istotę! To książka, którą powinna przeczytać każda kobieta pragnąca zajść w ciążę.

Informacje dodatkowe o Fajna mama. Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-01-26
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Fajna mama. Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni

Fajna mama. Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni - opinie o książce