Fala

WYSTARCZYŁO SZEŚĆ DNI, BY ŚWIAT SIĘ ROZPADŁ.

CO PRZYNIESIE NASTĘPNY TYDZIEŃ?

Dla Sydney i Paris to miały być wspaniałe rodzinne wakacje na Bali. Słońce, surfing i fale. W ułamku sekundy sielanka zmienia się w koszmar. Nadchodzi tsunami. Rozpoczyna się walka o przetrwanie.

W normalnym świecie Sydney i Elvis nigdy by się nie dogadali. W warunkach, w których się znaleźli, nie mają wyjścia. Są na siebie skazani. Zarozumiały, bogaty i pewny siebie szesnastolatek wydaje się jedyną nadzieją na przeżycie.

Co będzie trudniejsze: walka z żywiołem czy z budzącym się uczuciem? I jak daleko jest od nienawiści do miłości?

Maria Krasowska

Surfuje, podróżuje, pisze. Czytelniczka, autorka książek, blogerka, tancerka. Mistrzyni pakowania walizki na każdą wyprawę. Kolekcjonerka cudownych wspomnień. Choć regularnie zmienia adresy, zawsze wraca na Podkarpacie do rodziców, siostry i kota.

Informacje dodatkowe o Fala:

Fala - opinie o książce

Avatar użytkownika - Antybohater
Antybohater
Przeczytane:2024-01-18, Ocena: 3, Przeczytałem, 52 książki 2024,

Książka wpadła w moje rece zupełnie przypadkowo . Kupiłam na prezent Bandę Niematerialnych szaleńców mój chrzesniak był zachwycony lekturą .

Od czasów pandemi lubię czytać książki w klimatach apokalipsy . O czym jest Fala szczerze o niczym podobno był jakiś kataklizm wulkany po wybuchały ale co i jak .

Na wyspie Bali tsunami dopada dwie siostry , rozpieszczonego nastolatka z zerowym pojeciu o świecie i jego służacego .

Było by fajnie gdyby czytelnik dowiedział się co dzieje się na świecie , postać Elvisa jest po prostu pretensjonalna , Paris to naprawde durny dzieciak a Sydney to cos pomiędzy Super Girl i modelką .

Książka nudna , ciągnie się na głupich kłótniach jak w przedszkolu a kawałkami realnego świata .

Zakończenie zupełnie bez sensu podobno mają być następne tomy .

Zmarnowany czas .

Przeczytane:2024-02-11, Przeczytałam,
Kurs spełniania marzeń
Maria Krasowska0
Okładka ksiązki - Kurs spełniania marzeń

Jeśli jesteś taka jak ja, to masz wielkie marzenia. Chcesz zostać aktorką? Latać w kosmos? Wejść na Mount Everest? Prowadzić firmę? Studiować na Harvardzie...

Banda szalonych obozowiczów
Maria Krasowska0
Okładka ksiązki - Banda szalonych obozowiczów

Nazywam się Danny Moon i chwilowo jestem uziemiony na Saharze. Moi rodzice dostali tu pracę, więc siłą rzeczy przywlekli mnie ze sobą do tego piekła...