Filadelfia. Na zawsze twoja

Najgorętszy romans biurowy tego roku!
Ivy Preston pracuje w jednej z najlepszych firm marketingowych w Nowym Jorku. Thomas Brown, przystojny i tajemniczy czterdziestolatek jest szefem Ivy. Podczas służbowego wyjazdu do Filadelfii, pomiędzy tą dwójką, dochodzi do czegoś, co nie powinno mieć miejsca. Ivy jest w szoku. Zawsze uważała Thomasa za geja i właśnie odkrywa jedną z jego wielu tajemnic.

Informacje dodatkowe o Filadelfia. Na zawsze twoja:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-11-23

Tagi: romans literatura obyczajowa

Kup książkę Filadelfia. Na zawsze twoja

Filadelfia. Na zawsze twoja - opinie o książce

"Filadelfia. Na zawsze twoja" to kolejny e-book, jaki dostałam do recenzji do wydawnictw Lipstickbooks. Muszę przyznać, że zaintrygował mnie tytuł i okładka a treść zaskoczyła dynamika.

Ivy  to młoda kobieta, która pracuje jako osobista asystentka szefa firmy. Thomas to gburowaty facet, który zarzuca ja ciągle pracą. W dodatku jest przystojny co wzbudza w Ivy mieszane uczucia. Tajemniczy uważany za homosksualistę ale ma w sobie coś, co sprawia, że Ivy patrzy na niego inaczej. Wszystko się zmienia, gdy wyjeżdżają a podróż służbową do Filadelfii. Wyjazd kończy się namiętnym seksem, po którym wszystko niby wraca do normy. Niby bo Ivy odkrywa, że zakochał się we własnym szefie. Tylko czy to uczucie jest jednostronne? Czy seks z szefem to było dobre posunięcie?

Thomas to mężczyzna, który skrzętnie ukrywa swoje życie prywatne. Tajemniczy, unika wszelkich podejrzeń o romans z kobietami w firmie, a pracownicy uważają go za homoseksualistę. Nie protestuje , a nawet mu to na ręke bo tak nie musi martwić się o złe intencje wśród pracownic. Wszystko się zmienia, gdy w formie pojawia się Ivy. Młoda kobieta wzbudza w nim uczucia tak sprzeczne, że popełnia  wiele błędów. Z jednej strony traktuje ją inaczej z drugiej odpycha od siebie. Nie umie jednak z niej zrezygnować. Jakie tajemnice ukrywa Thomas? Co sie stanie jak prawda wyjdzie na jaw?

Fabuła świetnie przemyślana, dużo gorących scen erotycznych, które są dobrze napisane i rozgrzewają do czerwoności. Oprócz motywu romansu mamy także różnice wieku Ona młoda on straszy od niej. Klasycznie ale czasem zastanawiałam się kto z nich jest bardziej dziecinne. Nieustana walka z uczuciem, walki między głównymi bohaterami i oraz namiętność, która nie pozwala na nudę. Ivy to twarda sztuka, nie jedna by się poddała. Przychodzi jednak taki moment, że Ivy się poddaje. Opracowuje plan zemsty choć nie wszystko poszło po jej myśli. Thomas to wbrew pozom bardzo fajny facet. Może gdyby nie to, że poznaliśmy historię z jego punktu widzenia moglibyśmy wyrobić sobie o nim zupełnie inne zdanie. Ja go bardzo polubiłam, choć jego zachowanie nie raz przeczyło zdrowemu rozsądkowi. Ivy mimo młodego wieku była rozsądniejsza, choć czasem działała szybciej niż pomyślała.

Historia zaskoczyła nie wielowątkowością. Autorka nie skupiła się na tylko na parze głównych bohaterów. Ci poboczni tworzyli świetne tło a scenki z nimi było zabawne, świetnie skonstruowane. Zakończenie przewidywalne choć nietuzinkowe. Polecam

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2022-12-07, Przeczytałam, Mam,

Ivy to dwudziestosześcioletnia pracownica oraz prawa ręka Thomasa Browna. Niemiłosiernie wymagającego gbura, który oprócz coraz to większych oczekiwać nie potrafi nawet docenić swojego pracownika. Mimo tych kilku niedogodności, szef kobiety jest niezwykle seksowny, co sprawia, że będąc miłym dla oka jest bardziej znośny. Jedna podróż służbowa zmienia diametralnie ich relację. Okazuje się, że mężczyzna skrzętnie ukrywający swoje życie prywatne, uchodzący wśród pracowników za homoseksualistę, pragnie jej równie mocno jak ona jego, a jego skłonności do mężczyzn są tylko wymysłem otoczenia.  Gdy dochodzi między nimi do zbliżenia, jedyną możliwą opcją na przyszłość jest powrót do poprzednich relacji. Czy jednak jest on w ogóle możliwy?  Czy oboje będą w stanie zapanować nad niegasnącym ogniem pożądania, jaki między nimi istnieje? Jakie tajemnice skrywają się za zachowaniem mężczyzny?

,,Filadelfia" to erotyk z wątkiem romansu biurowego i różnicą wieku. Niezwykle gorące sceny, opisane są ze smakiem, rozgrzewają do czerwoności. Relacja głównych bohaterów, szefa i pracownicy przeplata z wzajemną niechęcią, szczyptą nienawiści, ogromem namiętności i skrzętnie skrywanym pragnieniem. Bardzo podobała mi się kreacja bohaterów. Ivy to inteligenta, ambitna kobieta. Po filadelfijskiej przygodzie nie potrafi wybić sobie Thomas z głowy. Brown natomiast jest niezwykle zmienny, skrywa sekret, który za wszelką cenę chce utrzymać w tajemnicy. Choć walczy z pragnieniem do Ivy, biorąc pod uwagę fakt jakim jest różnica wieku między nimi, nie chce pozwolić sobie na całkowite otwarcie na uczucie do niej. Dodatkowo jeszcze trup schowany głęboko w jego szafie... jest również nie małym problem. Książkę pochłonęłam niemal w jedno popołudnie, czyta się ją niezwykle szybko. Ciągła walka między bohaterami, rosnące uczucie, wzajemne odpychanie i przyciąganie fundują czytelnikowi wachlarz emocji, który bardzo przypadł mi do gustu. Jeśli lubicie gorące historie to ta z pewnością Wam się spodoba. Dziękuję bardzo Wydawnictwu za e-book do recenzji.

Sposób na Francuza
Alicja Skirgajłło0
Okładka ksiązki - Sposób na Francuza

Miłość trwalsza niż... tatuażOna — córeczka tatusia. Nieco rozpieszczona, odrobinę rozkapryszona, ciut niegrzeczna. Lubi zabawę, adrenalinę...

Anioł wyzwolenia
Alicja Skirgajłło0
Okładka ksiązki - Anioł wyzwolenia

Nigdy nie zaśniesz, kiedy jestem blisko...Nawet jeśli uciekniesz z piekła, ono podąży za tobą... Noemi nie pamięta ani jednej chwili, w której jej życie...