Finansowy ninja

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2016-08-26

Książka „Finansowy ninja” to esencja mojej wiedzy i doświadczenia na temat finansów osobistych. To podręcznik, który uzupełnić ma braki w edukacji szkolnej. Wyjaśnia podstawowe, ale nieoczywiste zasady, daje proste podpowiedzi dotyczące mądrego posługiwania się produktami finansowymi i przestrzega przed zagrożeniami dla naszych pieniędzy.

„Finansowy ninja” to podstawowy oręż w walce o bezpieczeństwo finansowe. Książka napisana jest prostym językiem zrozumiałym dla każdego – także dla osób, które o finansach nie mają zielonego pojęcia. Wierni Czytelnicy mojego bloga także znajdą w niej wiele nowych treści składających się na kompletny trening prawdziwego finansowego ninja.

Michał Szafrański

Kup książkę Finansowy ninja

Opinie o książce - Finansowy ninja

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2020-06-30, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Dużo konkretnej wiedzy o finansach osobistych. Jak planować, oszczędzać, inwestować, kupić czy wynająć mieszkanie, jak i po co prowadzić budżet domowy - to tylko niektóre zagadnienia poruszone w tej obszernej książce.

Avatar użytkownika - wanderlust
jente
Przeczytane:2017-05-15, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Avatar użytkownika - slk
slk
Przeczytane:2016-09-11, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2016, Do zrecenzowania, Moje ebooki,
Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga
Michał Szafrański0
Okładka ksiązki - Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga

Dobrze zarabiał jako dyrektor w branży IT. Po poważnym wypadku zdecydował się jednak rzucić bezpieczny etat, żył na kredyt i mocno wierzył, że będzie mógł...

Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch