First Last Kiss

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2019-07-17
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 978-83-7686-797-7
Liczba stron: 424
Tytuł oryginału: Der letzte erste Kuss
Tłumaczenie: Joanna Słowikowska

Tom 2 cyklu First Last

Ocena: 5 (7 głosów)

Dla wielbicieli książek Mony Kasten i Laury Kneidl
Romantyczna i pikantna!
Drugi tom z cyklu First Last.

Elle Winthrop i Luke McAdams są najlepszymi przyjaciółmi. I nic ponadto. Oboje nie chcą tego zmieniać, mimo że ich znajomi od dawna obstawiają zakłady, czy i kiedy nierozłączna skądinąd para wyląduje wreszcie w łóżku. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy Elle zostaje zaproszona na przyjęcie zaręczynowe swojej siostry, a Luke występuje na nim jako jej rzekomy chłopak. Ale czy ta rola go nie przerośnie? Jak mocno można się do siebie zbliżyć, nie narażając na szwank przyjaźni? I czy warto ryzykować przyjaźń dla czegoś więcej?

Dopiero w obliczu osobistych tragedii Elle i Luke dowiedzą się, na kogo w swoim życiu mogą naprawdę liczyć, i zrozumieją, że w życiu bywają ważniejsze rzeczy niż złamane serca. Czy aby na pewno…?

Tagi: Romans dla młodzieży

Kup książkę First Last Kiss

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - First Last Kiss

Avatar użytkownika - Danka_Kot
Danka_Kot
Przeczytane:2020-01-25, Ocena: 5, Przeczytałam,

Biance Iosivoni czyta się tak dobrze jak Monę Kasten. Więc jeśli lubicie twórczość autorki to seria First będzie równie świetną alternatywą. 

"First last kiss" to cudowna, zabawna ale i wzruszająca powieść. Od samego początku dostajemy ciekawe smaczki, sceny, przez które co chwila wybuchamy śmiechem, ale i chwile takiego spokoju i skupienia. To książka, która jest tak bardzo życia, bardzo prawdziwa, że dzięki temu bardziej się w nią wciągamy i wszystko przeżywamy. Elle i Luck to zdecydowanie wybuchowa para, która dostarcza nam masę wrażeń i takiej pozytywniej energii. 

A co najważniejsze - nie jest to jakaś głupiutka obyczajówka, z której nie da się nic wyciągać. Co to, to nie. Autorka w całą fabułę wplata przepiękny morał. A mianowicie - przyjaciele to jedne z najważniejszych osób w naszym życiu. Czasami są nam bliżsi niż rodzina, (która powinna nas wspierać w każdym aspekcie naszego życia) przez co sami stają się taką prawdziwą, godną zaufania rodziną. 

Jestem absolutnie na tak dla tej książki. Nie mogę się doczekać kolejnych tomów. Ciekawi mnie bardzo, którą dwójkę weźmiemy teraz pod lupę. :) Zdecydowanie polecam. 

Link do opinii
Avatar użytkownika - tysiasia1
tysiasia1
Przeczytane:2019-09-07, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Piękna książka, ukazująca prawdziwą przyjaźń, przeradzającą się w miłość. 

Link do opinii
Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk
Przeczytane:2019-08-15, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2019,
Avatar użytkownika - Magnolia044
Magnolia044
Przeczytane:2019-08-15, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

Choć to książka, jakich wiele na rynku wydawniczym to Elle i Luck potrafią zauroczyć, a ich słowne przepychanki zwyczajnie bawią. Natomiast lekkość i prostota w stylu autorki sprawia, że lektura po prostu wciąga czytelnika i dosłownie czyta się sama. Moim zdaniem to idealna pozycja na zabicie wolnego czasu.

Link do opinii
Inne książki autora
First Last Look
Bianca Iosivoni0
Okładka ksiązki - First Last Look

Kiedy Emery Lance zaczyna swoje studia w Wirginii Zachodniej, jedynym czego sobie życzy jest nowy początek. Chce po prostu studiować: bez plotek na jej...

Zobacz wszystkie książki tego autora