Forever my Saint

Tom 3 cyklu All The Pretty Things

Dla jednych był demonem, dla niej - zbawicielem. Nadszedł czas, by odpłaciła mu tym samym.

Cała nadzieja była stracona, dopóki Zoey Hennessy nie wtargnęła ponownie do mojego świata, wstrząsając nim w posadach. Wypowiedziała dwa proste słowa: ON ŻYJE.

Mówiła o swoim bracie, moim Świętym, o człowieku, który stracił wszystko, by mnie uwolnić. Sądziłam, że umarł. Widziałam przecież jego śmierć na własne oczy. Ale kiedy Zoey udowadnia, że się myliłam i że Święty żyje, ale jest uwięziony przez potwora, wiem, co powinnam zrobić. Teraz ja go uratuję.

Plan jest niebezpieczny i nie ma gwarancji, że przeżyję. Ale jeśli ten koszmar nauczył mnie czegokolwiek, to tego, że nie jestem kobietą, która kuli się ze strachu. Jestem zdeterminowana, aby odzyskać mężczyznę, którego kocham, i nic ani nikt nie stanie mi na drodze.

Aleksei Popov nie jest bohaterem, ale jest mój. Wszystko, w co wierzyłam, zostało wywrócone do góry nogami. Ciekawe, jak daleko się posunę i kogo będę gotowa poświęcić.

,,Ta seria ścisnęła mnie za gardło i nie puściła aż do końca. Wszystko w niej jest mroczne, smakowite i pokręcone. Monica James tworzy swoją własną ligę".

L.J. Shen

Informacje dodatkowe o Forever my Saint:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-08-11
Tytuł oryginału: Forever My Saint (All the Pretty Things Trilogy #3)

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Kup książkę Forever my Saint

Forever my Saint - opinie o książce

Finałowy tom serii ,,All The Pretty Things" jest idealnym zakończeniem historii Willow i Sainta. Książka niesamowicie wciąga i trzyma w napięciu do ostatnich stron. Nic w niej nie jest oczywiste, a zwroty akcji są niezwykle zaskakujące. Podobnie jak w poprzednich tomach, w tym również jest sporo brutalności, a niektóre sytuacje są dziwne i trochę przerysowane. Mimo to fabuła jest spójna i ciekawa.

Główni bohaterowie zostali świetnie wykreowani. Choć podejmowane przez nich decyzje momentami doprowadzały mnie do szału to szkoda mi było się z nimi rozstawać, bo bardzo polubiłam Willow i Sainta. Oboje wiele przeszli i wytrzymali potworne rzeczy, a mimo upadków, zawsze się ponosili.

Książka całkowicie spełniła moje oczekiwania. Zdecydowanie dotrzymywała kroku poprzednim częściom. Myślę, że jeszcze kiedyś wrócę do tej serii, bo świetnie mi się ją czytało. Bardzo polecam!

Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk
Przeczytane:2021-10-15, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2021,
Bad Saint
Monica James0
Okładka ksiązki - Bad Saint

,,Bad Saint", pierwszy tom trylogii Moniki James, uzależnia i przyspiesza bicie serca. Mroczna sieć zależności między ofiarą a porywaczem została utkana...

Fallen Saint
Monica James0
Okładka ksiązki - Fallen Saint

Kiedyś był potworem, dziś jest moim jedynym wybawieniem. Kontynuacja powieści Bad Saint. Aleksei Popov to gangster numer jeden w Rosji i człowiek, któremu...

Forget Me Not
Julie Soto