Fraktalny Książę

Na granicach przestrzeni złodziej, któremu pomaga sardoniczny statek, próbuje się włamać do pudełka Schrödingera. Robi to dla swej pracodawczyni oraz dla właścicielki statku Mieli. W pudełku kryje się jego wolność. Albo nie.

Pudełka strzegą kody wypaczające logikę oraz zdrowy rozsądek. A statek zaatakowano.

Złodziej jest blisko śmierci, a napastnik pożera statek żywcem.

Jeanowi de Flambeur zaczyna brakować czasu. Wszystkim jego wersjom.

Natomiast na Ziemi dwie siostry w mieście Szybkich, kryjących się w cieniu graczy oraz dżinnów planują rewolucję.

Jest wiele innych historii, które można opowiedzieć w tysiąc i jedną noc, ale te dwie będą się łączyły i splatały ze sobą, aż rzeczywistość przerodzi się w spiralę.

W tej książce, będącej sequelem wysoko ocenionego przez międzynarodową krytykę KWANTOWEGO ZŁODZIEJA, Hannu Rajaniemi wraca do swej zachwycające wizji wszechświata i dowiadujemy się, co przyszłość przyniesie Ziemi.

Informacje dodatkowe o Fraktalny Książę:

Wydawnictwo: Mag
Data wydania: 2014-11-14

Kup książkę Fraktalny Książę

Fraktalny Książę - opinie o książce

Tawadudd zostaje wplątana w intrygę. Chcebpokazac ojcu że jest godna by mu pomagać. Spisek uknuty jest na większą skalę nie z się spodziewała. Ci co stoją po jej stronie okazują się wrogami .

Przyczynowy anioł
Hannu Rajaniemi0
Okładka ksiązki - Przyczynowy anioł

Samotna na bezczasowej plaży, Josephine Pellegrini czuje się rozczarowana końcem świata. Słońce niemal już zaszło, pomarańczowy blask unosi się tuż nad...

Kwantowy złodziej
Hannu Rajaniemi0
Okładka ksiązki - Kwantowy złodziej

Jean le Flambeur siedzi w więzieniu. I powinien w nim zostać. Oszust, łgarz, niezrównany złodziej, o którego wyczynach krążą legendy...