Franek Perełka. Do trzech razy sztuka

Franek chciałby choć raz wygrać w jakimś konkursie! Za wszelką cenę zamierza zdobyć pierwszą nagrodę. Czy zapewni mu ją niesamowita sztuczka z jojo albo talent papugi Kiki? Czy Franek zdobędzie niebieską wstążkę w konkursie Gofrowisko? Do trzech razy sztuka! Kibicuje mu Hania Humorek, więc nie ma mowy, żeby Franek przegrał!

Informacje dodatkowe o Franek Perełka. Do trzech razy sztuka:

Franek Perełka. Do trzech razy sztuka - opinie o książce

Avatar użytkownika - Northman
Northman
Przeczytane:2019-03-10,

Przygody Franka Perełki ;)

Bardzo przyjemna książeczka o dziecięcych przygodach ;) Przygodach wspomnianego Franka, ale i jego dobrej koleżanki - Hani Humorek ;) , znanej już z innych książeczek z tej serii.

W niniejszej 64-stronicowej książeczce mamy trzy krótkie historyjki. Pierwsza o konkursie, w którym sukces ma zapewnić Frankowi jego sztuczka z jo-jo (czy się uda? nie zdradzę ;) ) , kolejną o zwierzęcym konkursie, w którym dużą rolę odegra pewna papuga, a na deser trzecią opowiastkę o jeszcze jednym konkursie o nazwie Gofrowisko, w którym można wygrać niebieski kotylion ;)

Książeczka pełna jest humoru, dobrej zabawy i uśmiechu ;) Historyjki z tej serii to bardzo miłe opowiastki nie tylko o dziecięcych przygodach, ale tak naprawdę o dziecięcej przyjaźni i o tym, że warto ją budować ;) Do tego jeszcze jeden plus - duży druk i spora ilość obrazków zachęca do czytania i wspomaga dzieciaki w tej sztuce ;)

Polecam.

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

Avatar użytkownika - Amarisa
Amarisa
Przeczytane:2018-02-28, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2018,

Kilka słów na temat w/w książki znajdziecie na moim blogu. Zapraszam: http://magicznyswiatksiazki.pl/hania-humorek-i-przyjaciele-franek-perelka-do-trzech-razy-sztuka-oraz-klopoty-ze-zwierzakami/

Hania humorek bombowa całkiem odlotowa księga zabaw
Megan Mcdonald0
Okładka ksiązki - Hania humorek bombowa całkiem odlotowa księga zabaw

Wstąp do Klubu Hani Humorek, a czeka cię wiele godzin świetnej zabawy! Poznaj wszystkie rodzaje lodów z "Pychotki", wykaż się wiedzą o Hani Humorek...

Kłopoty ze zwierzakami
Megan McDonald0
Okładka ksiązki - Kłopoty ze zwierzakami

Doktor Hania zna się na rzeczy. Jej muchołówka Szczęki jest chora. Trzeba jej szybko udzielić pierwszej pomocy! Hania Humorek, lekarz zwierzaków...