Fulton Sheen. Fenomen programu telewizyjnego Life is Worth Living

Zmarł ćwierć wieku temu, a w Internecie wciąż można znaleźć mnóstwo jego wypowiedzi. Fenomen arcybiskupa Fultona Sheena, jednego z największych ewangelizatorów swoich - i jak się okazuje, nie tylko swoich - czasów wciąż trwa. W sieci krążą nagrania jego programów telewizyjnych. Wiele wypowiedzi Sheena ukazuje się w formie książek. Media społecznościowe zaczynają skupiać osoby zainspirowane jego myślą i dziedzictwem. Fulton Sheen przemawia już nie tylko z ekranów telewizorów. Znalazł swoje miejsce także w nowych mediach, pojawia się na monitorach komputerów, tabletów i smartfonów. Co jest siłą tego fenomenu? Sposób, w jaki Sheen przemawiał? Głębia wypowiedzi? Trafność diagnoz?

Marek Piedziewicz proponuje nam rzetelną analizę działalności i wypowiedzi arcybiskupa Fultona Sheena, a przede wszystkim wskazuje na przyczyny nieustającej popularności jego myśli.

Informacje dodatkowe o Fulton Sheen. Fenomen programu telewizyjnego Life is Worth Living:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2019-08-30
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: bóg Chrześcijaństwo

Kup książkę Fulton Sheen. Fenomen programu telewizyjnego Life is Worth Living

Fulton Sheen. Fenomen programu telewizyjnego Life is Worth Living - opinie o książce

Pierwsze piątki miesiąca. Praktyczne wprowadzenie
Marek Piedziewicz0
Okładka ksiązki - Pierwsze piątki miesiąca. Praktyczne wprowadzenie

Jezus Chrystus obiecał, że ci, którzy praktykują dziewięć pierwszych piątków miesiąca, nie umrą, nie będąc w stanie łaski uświęcającej.Odkąd Jezus objawił...