Gabinet anatomii

Efektowny album o ludzkim ciele zilustrowany za pomocą wyjątkowej techniki graficznej

Prześwietl ludzkie ciało od stóp do głów. Dowiedz się, jak serce pompuje krew, sprawdź, co się dzieje, kiedy oddychasz, policz kości w szkielecie i zajrzyj w głąb mózgu. Poznaj budowę i działanie najważniejszych części ciała w najbardziej zadziwiającym gabinecie anatomii pod słońcem!

Dzięki pomysłowej technice graficznej wykorzystanej przez duet Carnovsky, każda z kolorowych ilustracji skrywa w sobie trzy ,,warstwy". Obejrzysz je przez kolorowe filtry dołączone do książki. Przez czerwony zobaczysz szkielet, przez zielony - mięśnie, a przez niebieski - narządy wewnętrzne.

Książka składa się z 10 rozdziałów prezentujących poszczególne części ciała, narządy i układy. W każdym rozdziale znajduje się zwięzły opis danej części ciała i jej działania, wielkoformatowe barwne ilustracje do oglądania przez barwne filtry oraz szczegółowe informacje o wybranych narządach zaprezentowane na czarno-białych ilustracjach stylizowanych na dawne anatomiczne ryciny.

Informacje dodatkowe o Gabinet anatomii:

Wydawnictwo: Dwie siostry
Data wydania: 2017-10-25

Kup książkę Gabinet anatomii

Gabinet anatomii - opinie o książce