Okładka książki - Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem

Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2016-10-06
Kategoria: Architektura, kultura, sztuka
ISBN: 9788380082076
Dodał/a książkę: elibri

W świecie stworzonym przez Susan Herbert niepodzielnie panują koty. Koty malują i pozują do obrazów. Reżyserują i grają w filmach. Uwodzą, wzruszają i hipnotyzują. Koty renesansowe, impresjonistyczne i prerafaelickie. Koty czarno-białe i w technikolorze. Od czasów Tutenchamona po koniec XX wieku. Ten wyjątkowy album to nie podręcznik dla studentów ASP, ale prawdziwa gratka dla każdego kochającego sztukę miłośnika kotów i dla każdego kochającego koty miłośnika sztuki.

Kup książkę Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem

Opinie o książce - Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem

Avatar użytkownika - Mlodociani
Mlodociani
Przeczytane:2017-03-03, Ocena: 5, Przeczytałem,
„Galeria kotów” to dzieło, które z pewnością zachwyci wielu odbiorców, mam też nadzieję, że równie liczną grupą zachęci do odkrywania arcydzieł sztuki. Rzeczywiście nie jest to podręcznik dla studentów Akademii Sztuk Pięknych, a wspaniała pozycja dla wszystkich, którzy kochają koty i chcieliby poznać najwybitniejsze dzieła w ciekawych wariacjach. Gwarantuję, że ten album Was rozbawi, pobudzi kreatywne myślenie i pozwoli zapamiętać tytuły obrazów, które tak często nam umykają. Wielbiciele kotów będą wniebowzięci, a „Galeria kotów” zajmie wyjątkowe miejsce w ich sercach. Także na półkach. Gorąco polecam! Więcej: https://mlodociani-recenzenci.blogspot.com/2016/12/historia-sztuki-z-pazurem.html
Avatar użytkownika - elfijka
elfijka