Gdzie dzisiaj śpimy?

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-05-19
Kategoria: czasopisma i magazyny

- To niesprawiedliwe, że w bajce możemy spać w kamperze, a w życiu musimy spać w tych nudnych łóżkach - pożaliłem się.

A Małpka dodał:

- A jeszcze bardziej niesprawiedliwe jest to, że w bajce możemy spać na żaglówce, a naprawdę to nie...

Wtedy mama powiedziała:

- Ależ co wy opowiadacie?! Przecież możemy spać wszędzie, gdzie chcemy.

Oczywiście piżama i ulubiona zabawka nie wystarczą, żeby spędzić noc w namiocie, na żaglówce, w kamperze lub pod gołym niebem. Do spania na zewnątrz trzeba się odpowiednio przygotować, jak do wielkiej wyprawy. I to też jest super!

Tagi: bóg

Kup książkę Gdzie dzisiaj śpimy?

Opinie o książce - Gdzie dzisiaj śpimy?

Gdzie dzisiaj śpimy?
Marta Kopyt @martakopyt
Wydawnictwo Druganoga

Lubicie spać poza domem?
Marzy wam się jakiś wyjątkowy nocleg? Kamper, namiot, statek, domek na drzewie albo coś zupełnie innego?
Ja uwielbiam podróże, lubię poznawać nowe miejsca, zwiedzać, ale.... zawsze tęsknie za swoim łóżkiem. I nigdy nie spałam pod namiotem.

Książka "Gdzie dzisiaj śpimy" uczy, bawi, pobudza wyobraźnię i umożliwia podróżowanie bez ruszania się z domu :)
Pełna niezapomnianych wakacyjnych ( i nie tylko) przygód. Lekko, z humorem i z prawdziwie dziecięcym spojrzeniem na świat.

Jest to dobra książka, by z jednej strony zachęcić dziecko do spania a z drugiej by zaczerpnąć inspiracji do przygód!

Córki tęczy
Hanna Cygler