Giant Days, tom 7: Bądź dla niego miła, Esther

Przyjaciółki Susan, Daisy i Esther kontynuują edukację na Sheffi eld University. Jednak nauka i planowanie przyszłości to nie wszystko, co czeka je w college’u. Protesty w sklepie spożywczym, zjazdy rodzinne, a nawet ślub w grze MMORPG to problemy o wiele większe, niż mogłoby się z początku wydawać. Kolejny tom doskonale napisanej i cudownie narysowanej historii obyczajowej.

Informacje dodatkowe o Giant Days, tom 7: Bądź dla niego miła, Esther:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-04-22, Ocena: 4, Przeczytałem,

ŻYCIE I TAJEMNICE

Wydawanie „Giant Days” po polsku dotarło do półmetka. W chwili, gdy piszę te słowa na amerykańskim rynku dostępne jest 12 tomów, dwa kolejne już są zapowiedziane, a przecież istnieją jeszcze takie publikacje, jak „Giant Days: Extra Credit” czy „Giant Days: Early Registration”. Pokazuje to, że jest na co czekać, ale przede wszystkim warto jest na te tomy czekać, bo „Wielkie dni” to znakomite, momentami wręcz rewelacyjne dzieło, które po prostu chce się czytać i do którego także chce się wracać.

Susan, Daisy i Esther, trzy przyjaciółki, które połączył los, nie próżnują. Nauka w college’u trwa, martwienie się o teraźniejszość i przyszłość tak samo, ale to tylko niewielka część problemów. Ślub w grze MMORPG? Zjazd rodzinny? Polityka? To wszystko oczywiście miedzy innymi, bo oto już na horyzoncie czai się tajemnicza szopa odwiedzana nocami przez równie tajemniczych mężczyzn. W skrócie: znów będzie się działo!

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/04/giant-days-7-badz-dla-niego-mia-esther.html