Góra i dół. Zobacz, jak niesamowita jest przyroda

Wydawnictwo: Adamada
Data wydania: 2018-10-11
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-8118-016-0
Liczba stron: 24
Tytuł oryginału: Abov and below
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Magda Szpyrko-Ankiewicz
Ilustracje: Hanako Clulow

Ocena: 0 (0 głosów)

Po co krokodylom kamienie w żołądku? Jak długo gekony potrafią wytrzymać bez mrugania? Czy skorpiony pamiętają epokę lodowcową?

 Razem z Górą i dołem odkryjecie niejedną tajemnicę przyrody!

 Po co krokodylom kamienie w żołądku? Jak długo gekony potrafią wytrzymać bez mrugania? Czy skorpiony pamiętają epokę lodowcową?

 Razem z Górą i dołem odkryjecie niejedną tajemnicę przyrody!

 

Kup książkę Góra i dół. Zobacz, jak niesamowita jest przyroda

Zobacz także

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - CzytajacaMama
CzytajacaMama
Przeczytane:,
Dla małych odkrywców Dzieci mają niesamowitą zdolność chłonięcia wiedzy. Interesuje je niemal wszystko, a zwłaszcza tematy dotyczące świata zwierząt, przyrody i człowieka. Chłonne umysły potrafią przyswoić naprawdę dużą dawkę wiedzy, jeśli jest odpowiednio przystosowana do ich możliwości i podana w atrakcyjnej formie. Góra i dół. Zobacz, jak niesamowita jest przyroda to książka o niesamowitej faunie i florze z każdego zakątka świata, którą pokocha każdy czterolatek. Znaleźć w niej można wszystko, co sprawia, że książka jest atrakcyjna dla dziecka – są przepiękne ilustracje, jest właściwa dawka wiedzy i pomysłowy sposób na odkrywanie świata. Góra i dół została przepięknie zilustrowana przez Hanako Clulow. Rysunki są realistyczne, choć jednocześnie bardzo dziecięce – zwierzęta mają duże, słodkie oczka i uśmiechnięte pyszczki. Sprawiają wrażenie zadowolonych z życia i przyjaznych stworzonek. Dzięki temu książkę przyjemnie się ogląda, a dzieci czują się zachęcone, by dowiedzieć się o zwierzętach więcej. Nie są to jednak kreskówkowe obrazki – autorka zadbała, by przedstawić florę i faunę w prosty, lecz realistyczny sposób. Największym atutem książki jest pomysłowy sposób przedstawienia świata zwierząt u góry (czyli na lądzie i w powietrzu) oraz na dole (pod ziemią i w wodzie). Każdy obrazek przedstawia to, co widać na pierwszy rzut oka ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Góra i dół. Zobacz, jak niesamowita jest przyroda