Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści

Co może bardziej rozgrzać atmosferę świąt niż kilka opowieści z pieprzykiem? Zwłaszcza autorstwa popularnych autorek polskich powieści erotycznych. Świetnie znane czytelnikom i początkujące autorki piszą własną wersję wymarzonych gwiazdek. Będzie wzruszająco, namiętnie, niebo zadrży od przeżywanych orgazmów, a i łza się w oku zakręci od wymarzonych kochanków, których los zsyła w prezencie od Mikołaja.

Autorkami opowiadań zebranych w książce "Gorąca gwiazdka" są Katarzyna Berenika Miszczuk, K.A. Figaro, Alexa Lavenda, Patrycja Strzałkowska, Małgorzata Oliwia Sobczak, Jagna Rolska, Katarzyna Mak, Joanna Dubler, Kaja Łęcka, Maya Frost, Alicja Skirgajłło i Elżbieta Kozłowska.

Informacje dodatkowe o Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2020-11-25
ISBN: 978-83-280-8492-6

Tagi: erotyka

Kup książkę Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści

Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści - opinie o książce

Książkę przeczytałam w okresie przedświątecznym. Po takim czasie mogę stwierdzić, że niestety nie zapadła mi ona w pamięć. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć, czy była interesująca, godna przeczytania. Moja pamięć zawodzi, czy jednak nie była warta zapamiętania?

Książka "Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści" to zbiór opowiadań 12 autorek. 12 historii, w której być może Ty odnajdziesz coś dla siebie.

Avatar użytkownika - Moniskaczyta
Moniskaczyta
Przeczytane:2020-11-25, Ocena: 3, Przeczytałam,

Za oknem zimno, a "Gorąca gwiazdka" każdego rozgrzeje.

Polskie autorki znane i lubiane. Ja osobiście znałam wcześniej tylko 5 pań, a resztę poznałam i ich twórczość mi się spodobała. Lektura lekka i przyjemna. A do tego czyta się błyskawicznie, że aż żal niektórych było kończyć.

Każde opowiadanie wyjątkowe i w swoim rodzaju. Jest wzruszająco, namiętnie i gorąco. Te krótkie historie na pewno Was rozgrzeją. To Niegrzeczne opowieści dla niegrzecznych kobiet.

A wiem, że są tutaj takie.

"Gorąca gwiazdka", to książka po którą sięgnęłam z największą przyjemnością i zaciekawieniem. Świąteczne klimaty w literaturze, to coś co uwielbiam i po co sięgam z największą przyjemnością.
W tym przypadku jest to nieco inna książka, gdyż składa się z dwunastu opowieści różnych autorów. Jest nieco inaczej, gdyż każda opowieść posiada swoich bohaterów, których losy pisali różni autorzy, z różnymi wizjami ich losów.
Dla mnie wszystkie historie były bardzo przyjemne, ciekawe, intrygujące i zdecydowanie pikantne!! Myślę, że każdy miłośnik literatury pikantnej, czyli popularnych ostatnimi czasy erotyków będzie zachwycony. A tutaj zdecydowanie tej pikanterii nie brakowało, wręcz przeciwnie, momentami mogłoby być jej nieco mniej.
Bohaterowie, których mamy okazję poznać są bardzo sympatyczni i zdecydowanie mnie rozkochali w sobie. Niejednokrotnie żałowałam, że cała książka nie była poświęcona ich losom, bo żal było mi się tak szybko z nimi rozstawać. To właśnie jest ten minus krótkich opowiadań, że gdy polubimy jej bohaterów, to już musimy się z nimi rozstać. W książkach mamy jednak nieco więcej czasu, aby dokładniej ich poznać i spędzić z nimi nieco więcej czasu. Wszystkie historie były wyjątkowe, piękne i intrygujące. Dlatego jest mi niezwykle ciężko wskazać tą, która najbardziej przypadła mi do gustu, czy też tą która skradła najmniej mojej sympatii, choć myślę, że to Alicja Skirgajłło i jej Ivy z Thomasem skradli najwięcej mojej uwagi i sympatii. Wcześniej nie znałam twórczości autorki, a teraz bardzo chcę to zmienić i koniecznie sięgnę po książkę autorki.
Literaturę niektórych autorów znałam wcześniej, jednak większość była dla mnie nowością, ale każda z opowieści na tyle przypadła mi do gustu, że chętnie sięgnę jeszcze kiedyś po ich książki.
Ta książka idealnie nadaje się na świąteczny klimat, i wprowadzą nas w świąteczny nastrój. Książka, którą zdecydowanie polecam i koniecznie przekażę dalej, moje mamie i siostrze do przeczytania!
Książkę otrzymałam z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl

Avatar użytkownika - monikaswiatek
monikaswiatek
Przeczytane:2020-12-27,

"Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści" to zbiór opowiadań z pieprzykiem. Każdy fan literatury erotycznej znajdzie tu coś dla siebie. Nie są to zwykłe, świąteczne opowieści, tu atmosfera rozgrzewa się do czerwoności, a bohaterowie zazwyczaj lądują w łóżku. Jedne opowieści są bardziej niegrzeczne, a inne mniej.
Książka zawiera dwanaście opowieści napisanych przez popularne autorki powieści erotycznych. Przy jednych opowieściach będziemy się śmiać, a inne nas wzruszą.
Niektóre autorki są mi obce dlatego ciesze się, że mogłam poznać chociaż namiastkę ich twórczości.
Najbardziej utkwiła mi w pamięci historia Eve. Dziewczyna nie ma łatwego życia. Jej mama jest chora, a rodzinie brakuje pieniędzy. Do tego Eve ma pewne marzenie...Na jej drodze staje biznesmen Zack, który da dziewczynie nadzieję na lepsze życie.
Jeśli macie ochotę głębiej poznać historię Eve oraz innych bohaterów, jeśli macie ochotę na historie świąteczne z erotyką w tle sięgnijcie konieczne po te książkę.

Avatar użytkownika - PannaPinko
PannaPinko
Przeczytane:2021-12-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Święta, święta tuż tuż... czas spokoju, poświęcony dla bliskich. Czas, który dla wielu z nas jest magiczny, nawet wtedy, gdy brakuje bielejącego na zewnątrz puchu. Czas, gdy wszystko może się wydarzyć- tylko to, co dobre. Okres pełen nadziei, w którym jednoczymy się ze sobą.

A co, jeżeli do naszych drzwi zapuka ktoś, kto wiele lat temu złamał nam serce? Czy magiczna aura tego czasu sprawi, że dawne niesnaski pójdą w zapomnienie? Może to właśnie wtedy poznamy swoją miłość życia? A może... może zależy nam tylko i wyłącznie na jednorazowej przygodzie?

Dwanaście opowiadań, które w ten zimowy czas rozgrzeją Was do czerwoności. Dwanaście historii, które poruszą Wasze najczulsze zmysły...

Literatura erotyczna to zdecydowanie nie mój konik. Czas od czasu sięgam po jakąś książkę tego typu, żeby sprawdzić, czy autorzy zaczęli mieć oryginalne pomysły- rzadko trafiam na historię wciągającą. I tak do kolejnego razu, gdy z nadzieją znów decyduję się na erotyk. Tym razem w moje ręce trafił zbiór niegrzecznych, świątecznych opowiadań. Dziwne, prawda? Co jak co, ale święta nigdy nie kojarzyły mi się z gorącym seksem na stole, no ale... próba nie strzelba, jak to mówią. Mówiąc szczerze, Gorąca gwiazdka to pierwsza lektura z gatunku erotycznych, która przypadła mi do gustu.

Byłam niemalże pewna, że ta pozycja będzie zlepkiem erotycznych fantazji, wśród których gdzieś tam daleko w tle przewinie się motyw świąteczny. Pomyliłam się. O ile w każdym zbiorze opowiadań znajdą się takie, które zwyczajnie nie wpadną w moje gusta, o tyle w tym przypadku było ich naprawdę niewiele- bodajże jedno lub dwa. Oczywiście, niektóre z nich ociekają erotyką, lecz pozostałe są inteligentnie wyważone, przyjemne w odbiorze.

Jak już wspomniałam, nie należę do fanów literatury erotycznej, a i romanse jakoś mnie od siebie odrzucają. Gorąca gwiazdka jest jednak tak dobrze stworzona, że czyta się ją z czystą przyjemnością. Owszem, znajdziecie tutaj historie pełne erotyzmu, ale większość z nich jest taka... naturalna. Nic wyuzdanego. Ba, powiedziałabym wręcz, że dają nadzieję! Tutaj nie chodzi o pokazanie, która autorka potrafi stworzyć bardziej pikantne sceny, lecz o uzmysłowienie czytelnikowi, że to, czego pragniemy od drugiej osoby, być może czeka gdzieś za rogiem. Okraszone delikatnie mroźną atmosferą zimy, gdzie w nagrzanych domach świecą kolorowe światełka, a pomieszczenia wypełnia zapach choinki... cóż. Czyta się ją jeszcze przyjemniej.

Rozpoczynając przygodę z tą lekturą nie spodziewałam się takiego pozytywnego zaskoczenia. I przede wszystkim tego, że będę tę książkę polecać dalej!

Jeżeli więc świąteczna atmosfera to dla Was must have w książkach, a do tego lubicie nieco ostrzejsze smaki (bez przesady, oczywiście), to Gorąca gwiazdka na pewno umili Wam zimowe wieczory. Ja bawiłam się przy niej wyśmienicie.

Avatar użytkownika - Anna1990
Anna1990
Przeczytane:2021-02-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Jestem miło zaskoczona tę książką. Niby nie moja tematyka, ale czytałam ją z zaineresowaniem. Tylko dwa opowiadania były średnie resztą bardzo mi się podobała. Aż żałowałam, że te opowiadania są tak krótkie. Ba ! Na dobrą sprawę mogłyby zostać rozwinięte do normalnej książki.

"Gorąca gwiazdka" to dwanaście opowieści, które zapowiadały się bardzo namiętnie i już od początku byłam okropnie ich ciekawa. Chciałam się w nie zatopić, odpłynąć i zrelaksować. A jak było? Cóż, trzeba przyznać, że każde opowiadanie, to indywidualność i należałoby je ocenić osobno. Zrobię to jednak bardzo w skrócie i książkę ocenię jako całość, aby nie zdradzić zbyt wielu szczegółów. Jestem też przekonana, że każdemu spodobają się bardziej, czy też mniej różne opowiadania. Ja mam swoje faworyty, ale było też takie, które kompletnie nie wpadło w mój gust czytelniczy i najprościej powiedziawszy - nie podobało mi się. Nawet gdy próbowałam znaleźć w nim coś fajnego, nie znalazłam. Ale nie jest powiedziane, że innym czytelnikom też ono się nie spodoba. W końcu jesteśmy bardzo różni i zaskakują nas zupełnie inne rzeczy. Reszta opowiadań natomiast wypadła dobrze, były takie, które po prostu mi się dobrze czytało, a i takie, które podobały mi się bardzo i żałowałam, że są tylko krótkimi historiami, gdyż widziałabym je w dłuższych powieściach.
A czy "Gorąca gwiazdka" była naprawdę taka gorąca? Tu mam wrażenie, że autorki troszkę dały odsapnąć swoim czytelnikom od ostrej erotyki i postawiły na to, by ich opowieści nie były przesiąknięte tylko i wyłącznie seksem. Owszem scen erotycznych nie brakuje, ale nie ma ich w nadmiarze. Dla mnie to jest plusem, lecz jeżeli ktoś nastawia się na coś naprawdę ostrzejszego, to moim zdaniem tego nie otrzyma.

biblioteczkamoni.blogspot.com

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2020-11-25, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2020,

"Przyprawy" Katarzyna Berenika Miszczuk
Młode małżeństwo wyjeżdża na weekend do pensjonatu Kuszenie Ewy i Adama, żeby odnaleźć żar przygasłego uczucia. I zaczyna dziać się magia.

"Odmrażanie serca" K.A. Figaro
Diana wybudowała wokół siebie mur. Czy Damian zdoła go zburzyć i zdobędzie Królową Lodu?

"Biedny bogaty Mikołaj" Alexa Lavenda
Idą święta, a w życiu Eve wszystko się wali. Nie wie, za co opłaci leczenie mamy. Pewnego dnia na drodze dziewczyny staje superprzystojny biznesmen Zack.

"Wigilia w Zakopanem" Patrycja Strzałkowska
Karolina organizuje integracyjny wyjazd świąteczny w góry. Niestety, okazuje się, że romans z szefem nie przyniesie jej szczęścia.

"Druga twarz" Małgorzata Oliwia Sobczak
Anna jest pisarką po rozwodzie. Kuba jest przyjacielem jej syna. Kobieta nie potrafi przestać o nim myśleć, choć uczucie wydaje się zakazane.

"Odwołany lot" Jagna Rolska
Pilot Michał jest mężczyzną po przejściach. Czy święta w zimnym Enontekio przywrócą mu wiarę w miłość?

"Bez lukru" Katarzyna Mak
Nowojorska pielęgniarka Majka jest samotna odkąd pamięta. W dniu, w którymkończy 25 lat, wszystko się zmienia.

"Zołza pod jemiołą" Joanna Dubler
W Wigilię psychoterapeutka dowiaduje się, że mąż chce się z nią rozwieść. Prawo serii zaczyna działać: Marta musi powierzyć stłuczoną nogę specjaliście o świątecznym nazwisku. Jak skuteczna okaże się kuracja Jakuba Jemioły?

"Co się wydarzyło tamtej niedzieli" Kaja Łęcka
Dziennikarka Alicja Grabska ratuje znaną blogerkę, która przedawkowała dopalacze. W tej sprawie pojawia się jednak więcej pytań niż odpowiedzi. Śledztwo prowadzi tajemniczy policjant Oskar Korda.

"Świąteczna kwarantana" Maya Frost
Milena wyjeżdża w podróż przedślubną do Włoch. Zamiast jednak spędzić romantyczny weekend z narzeczonym w urokliwym hoteliku, musi odbyć kwarantannę w towarzystwie tajemniczego Matteo.

"Filadelfia zimową porą" Alicja Skirgajłło
Ivy Preston ma wszystko - świetną pracę, narzeczonego Marka i widoki na szczęśliwą przyszłość. Pewnego dnia odkrywa, że narzeczony ma kochankę, i podpada szefowi. Czy coś jeszcze może pójść źle?

"Nieczekanie" Elżbieta Kozłowska
Iza po bolesnym rozstaniu nie chce się angażować. Kochanek przestaje jej jednak wystarczać. Kiedy przez złośliwego kolegę nie wyjeżdża do rodziców na święta, nawet nie przypuszcza, ile zmienią w jej życiu pierogi.

"Tu była tylko ona, on i pożądanie.
Oraz rozkosz.
Dużo rozkoszy."

"Gorąca gwiazdka" jest zbiorem dwunastu erotycznych opowiadań w wykonaniu polskich autorek. Twórczość kilku z nich jest mi znana z ich pełnowymiarowych powieści. Ale z niektórymi było to moje pierwsze spotkanie. I przyznaję, iż udane, dlatego będę chciała poznać inne ich książki.

Mamy do czynienia z erotycznymi opowiadaniami, ale w moim odczuciu zaryzykowałabym stwierdzenie, iż bardziej skręcającymi w kierunku pikantnego romansu. Jedne rozpalą Was do czerwoności, inne wzruszą, a jeszcze inne sprawią, że pomyślicie o wprowadzeniu drobnych zmian w swoim życiu. Tym, co je łączy jest klimat świąt Bożego Narodzenia.

Autorki poruszają wiele tematów i problemów, które mogą także dotyczyć nas samych. Pragnienia, marzenia i doznania, tęskota za bliskością, samotność, potrzeba przebaczenia, relacje damsko-męskie, różnica wieku, zaufanie - to tylko część z tego, co znajdziecie.

Ta krótka forma w żadnym razie nie przeszkodziła autorkom w wydobyciu w każdej z tych historii tego, co najważniejsze. Przyznaję, że spodziewałam się w tych tekstach jakiś utartych schematów, zbytniej sielanki czy ckliwości. A tu takie pozytywne zaskoczenie. To samo dotyczy bohaterów. Z pewnością są nieszablonowi, jak i zresztą wydarzenia i sytuacje, jakie będziemy rozpatrywać.

Postaciom często zdarza się przywdziewać maski, udawać kogoś, kim nie są, tłumić swoje pragnienia i potrzeby. Czy zatem magiczny czas świąt Bożego Narodzenia popchnie ich ku zmianom, doda odwagi, by zawalczyć o to, na czym im zależy? To już musicie sami sprawdzić.

"Gorąca gwiazdka" to kipiąca gorącymi emocjami antologia, która przeniesie Was w skrywany świat doznań i wyznań. Z mojej strony polecam!

Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia magiczny czas. Czas spotkań przy stole i wspólnego kolędowania. I wypatrywania Świętego Mikołaja. Do niektórych jednak nie zawita symaptyczny pan z białą brodą i workiem prezentów, lecz… nieziemskie ciacho w seksownym czerwonym stroju. Zamiast prezentów będzie mieć rózgę… Na niegrzeczną i bardzo zmysłową odsłonę świąt zaprasza 12 polskich autorek, które połączyły siły, by w te święta rozgrzać nasze zmysły do nieprzytomności antologią Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści. Zanim jednak sięgniecie po tę lekturę, zróbcie szybki rachunek sumienia i odpowiedzcie sobie na pytanie, jak bardzo byłyście niegrzeczne w tym roku ?

W antologii Gorąca gwiazdka 12 polskich autorek zawarło 12 swoich gorących i zmysłowych świątecznych opowiadań. Jeśli chcecie podnieść w te święta temperaturę, to koniecznie sięgnijcie po ten zbiór. Co łączy te wszystkie opowiadania? Okres Bożego Narodzenia oraz seks. Wyobraźnia autorek nie zna granic. Po lekturze tych opowiadań śnieg, jemioła, a także inne świąteczno-zimowe akcenty nabiorą bardziej pikantnego charakteru. Będzie namiętnie, seksownie, gorąco i bardzo niegrzecznie. Nie ma mowy o pruderii. Grzeszne opowieści są passe, nadeszła era grzesznych świątecznych opowieści.

W tym roku mamy wysyp świątecznych książek, ale jeśli chodzi o kreatywne okładki, to Gorąca gwiazdka plasuje w moim TOP 5. Grafik wykazał się pomysłowością i wieloznacznością. Kolory zostały tak dobrane, że idealnie ze sobą współgrają i oczywiście przywodzą na myśl święta.

W skład antologii wchodzą opowiadania: Przyprawy, Odmrażanie serca, Biedny bogaty Mikołaj, Wigilia w Zakopanem, Druga twarz, Odwołany lot, Bez lukru, Zołza pod jemiołą, Co się wydarzyło tamtej niedzieli, Świąteczna kwarantanna, Filadelfia zimową porą, Nieczekanie. Będziecie czytać z wypiekami na twarzy!

USA część wschodnia. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 1
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - USA część wschodnia. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 1

Pobyt we wschodniej części Stanów Zjednoczonych stanowi jedyna w swoim rodzaju wakacyjna przygodę. Przepiękne plaże, parki rozrywki i rezerwaty przyrody...

Najpiękniejsze polskie kolędy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Najpiękniejsze polskie kolędy

Śpiewnik to mała galeria sztuki, najpiękniejsze polskie kolędy zilustrowane obrazami Rubensa, Rembrandta, Botticellego tworzą spójną artystyczną całość...