Gorący Śnieg

Tom 1 cyklu ZIMNO I GORĄC

Zośka to dojrzała, inteligenta kobieta.Od lat kieruje pracą ludzi w hotelach, jest w tym dobra. Od dawna marzy, by objąć stanowisko menadżerki hotelu w Tatrach. Kocha góry i chciałaby móc połączyć miłość do pracy z miłością do gór.
Szczęście jej sprzyja i tuż przed świetami, otrzymuje wspaniałą ofertę pracy. Bez wahania przyjmuje ją. Obejmuje nowe stanowisko w pięknej miejscowości w Tatrach. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że jej pracodawca to człowiek, na którego "natknęła" się w pewnych gorących okolicznościach.
Konflikt interesów i namiętności walczą o pierwsze miejsce w sercach i głowach Zośki i Wojtka.
Pełna humoru, zabawnych zwrotów akcji i gorących scen, a wszystko w przepięknej górskiej i świątecznej scenerii Tatr.

Informacje dodatkowe o Gorący Śnieg:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-12-15
ISBN: 978-83-958433-1-0
Tytuł oryginału: Gorący Śnieg

Tagi: gorącyśnieg monikaliga motylewnosie

Kup książkę Gorący Śnieg

Gorący Śnieg - opinie o książce

Zosia jest wybitną managerką hoteli, dzięki swojemu profesjonalizmowi jest znana i rozchwytywana przez całą branżę hotelarską.
Podpisuje niefortunny kontrakt i na 5 lat związuje się z tragicznym hotelem, dzięki Bogu ten czas dobiega już ku końcowi.
Odbywając swój ostatni urlop, spędzając cudowne chwile w saunie, trafia na przystojnego mężczyznę.
Chwilowo tracąc kontrole nad własnym ciałem, dochodzi między nimi do zbliżenia.
Rozkojarzona Zośka szybko opuszcza saunę, bo odbytym stosunku.
Zawsze opanowana, ogarnięta dziewczyna dopuściła się czegoś takiego. Nie mogła w to uwierzyć.
Po skończonym kontrakcie Zosia zaczyna szukać nowej pracy, nowego hotelu.
Wybór padł na ukochane Tatry.
Gdy dociera na rozmowę z właścicielem firmy, poznaje Wojtka.
Wojtek jest pamiętnym mężczyzna z sauny.

Czy ta współpraca może się udać?
Czy przygoda z sauny dyskwalifikuje Zosię?

Kolejna książka od Moniki Ligi.
„Gorący śnieg” to książka z typowym motywem romansu szef-pracownik.
Książka rozpoczyna się od dość nietypowego spotkania, po drodze możemy obserwować różne zawiłości w relacji głównych bohaterów i problemy, z którymi mogą się zmierzyć.
Po raz kolejny mamy do czynienia z ostrym językiem co zazwyczaj mi odpowiada, ale w momencie, gdy jest go za dużo, pojawia się u mnie lekki niesmak i tutaj niestety to się pojawiło.
Bardzo łatwo wczytałam się w tę historię i szybko przez nią przeleciał, książki Pani Moniki czyta się naprawdę przyjemnie.

Ocenka: 7/10

Avatar użytkownika - wesolamamusia
wesolamamusia
Przeczytane:2023-07-23, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

"Gorący śnieg" Seria Żywioły Moniki Liga to wznowione wydanie książki, która w ubiegłym roku (2022) zdobyła nagrodę w plebiscycie Empik Go w kategorii NAMIĘTNE HISTORIE. Ja tę książkę czytałam ponad rok temu dzięki Book Tour. A tym razem mam ogromną przyjemność patronowania tej wznowionej wersji. I mało tego, bo poza wznowieniem autorka dopisała do książki małe co nie co :) A więc warto sięgnąć po tę lekturę!!!

No właśnie, jak wspomniałam, w ubiegłym roku czytałam ją dzięki BT i moja opinia dostępna jest tutaj. Co mogę dziś dopisać jeszcze, aby Was zainteresować tą książką? Hm... Chyba to, że wszystko pióra Moniki Liga mogę brać w ciemno i nie zawodzę się! A ta książka nagrodę otrzymała nie bez powodu! W końcu jest zajebiście namiętna. To co tutaj autorka opisuje, wszystkie sceny seksu są tak opisane, że naprawdę krew w żyłach buzuje czytelnikowi!!! Jest ogień!!!

Może troszkę przybliżę Wam o czym jest książka. Zosia pracuje jako menadżer w hotelu. Zatrudnia się u Wojtka, który prowadzi swój hotel w Tatrach. Kiedy ta dwójka się poznaje, okazuje się, że poznali się jakiś czas wcześniej w gorrrrących okolicznościach. Teraz przyszło im ze sobą pracować. Tylko czy dadzą radę? Jak pracować z kimś, o kim się śniło i marzyło po nocach, a teraz ma się tę osobę na wyciagnięcie ręki?! Ale żeby nie było tak słodko, zawsze musi być ktoś, kto mąci i miesza w tej historii. Tutaj też takie osoby są. Mówi się, że w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone. Tylko nie wszystkich to powiedzenie się tyczy! Autorka pokazuje nam blaski i cienie miłości, zarówno tej damsko męskiej, jak i damsko damskiej.

"...Lubiłam to miejsce, ten hotel i ludzi pracujących w nim. Czułam, że robię coś wbrew sobie, a wszystko w imię miłości. Miłość była warta każdego poświęcenia, ... Czy miłość usprawiedliwia zadawanie krzywd?"

Rozterki zakochanych, problemy w związkach, brak zaufania. To wszystko może doprowadzić do tych gorszych dni w związku. Czy wszystkie związki przetrwają? Kto będzie z kim i dlaczego? Czy Zosia zostanie w tym hotelu? Czy Wojtek pogodzi prowadzenie hotelu z ciągłą ochotą na swoją pracownicę? No to już sami doczytajcie. Ja tylko podpowiem, że Monika w tej książce dodała pewnych bohaterów, którzy jeszcze nie powiedzieli ostatniego zdania i będą w innej części SERII ŻYWIOŁY. Tak na koniec zadam Wam jeszcze pytanie - myślicie, że dążenie do stworzenia idealnego związku jest możliwe? Co to tak naprawdę oznacza - idealny związek? Bo moim zdaniem nie ma takich !

" Od kiedy pamiętam, skupiałam się wyłącznie na tym, by być żoną idealną. Świetna w kuchni, w łóżku, elokwentna, oszczędna, zorganizowana. Moim życiowym celem było bycie ideałem. Ozdoba mężczyzny, jego prawa ręka, powiernik trosk i lęków, strażniczka domowego ciepła."

Dialogi Was rozbawią, bohaterowie zapadną Wam w pamięć, a może i wkradną się do serducha. Namiętność i pożądanie tutaj aż kipi!!! Ja uwielbiam "Gorący śnieg". Jest to chyba najulubieńsza moja książka od tej autorki. Tym bardziej duma mnie rozpiera, że mogę jej patronować. Teraz pozostaje mi czekać na kolejne części z tej serii. I zachęcam Was do tej lektury.

Avatar użytkownika - mundurowa_czyta_
mundurowa_czyta_
Przeczytane:2021-02-27, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

" Jeśli każdy zauroczony drugą osobą człowiek aż tak głupieje, to już rozumiem, skąd te wszystkie piosenki o.. No właśnie, o czym? Przecież nie o miłości. Ewolucja wytworzyła pociąg seksualny i towarzyszące temu szaleństwo we wnętrznościach, by zbliżyć ludzi do siebie. Seks był bonusem, ale nie oszukujmy się - później przychodziła rzeczywistość. "

Zosia to kobieta z temperamentem, inteligentna, dojrzała. Od kilkunastu lat jest menadżerka hoteli. Poprzez to, że wykonuje swoją pracę świetnie ma bogate oferty pracy. Pewnego dnia dostaje propozycje pracy w Tatrach.
Kiedy kobieta poznaje swojego nowego szefa jest w szoku. Okazuje się być nim nieznajomy, z którym połączyło ją jednorazowe szaleństwo w saunie.
Wojtek to przystojny mężczyzna, który wie czego chce.
Tą dwójkę od samego początku łączy silne pożądanie i namiętność. Oraz i uczucie, do którego nie chcą się otwarcie przyznać.
Jak to w życiu bywa - odezwie się również przeszłość.
Czy zazdrość i intrygi innych osób poróżnią tą dwójkę?

Plusem tej książki jest także postać Krysi, która troszkę namiesza.. 🙈 Ale i ona odnajdzie szczęście.

Jest to moja pierwsza książka tej autorki. Na pewno nie ostatnia. Książkę można przeczytać za jednym podejściem. Czyta się ją szybko i przyjemnie. Jedyne czego mogę się przyczepić - za mało opisane sceny zbliżeń.. 😈

Avatar użytkownika - Booklutek
Booklutek
Przeczytane:2022-05-09,

Monika Liga „Gorący śnieg”

„Nie wierzyłam w to, co robię. Pierwszy raz rozsądek przegrał z pragnieniem.”

Zosia jest menedżerką hotelową i dostaje wymarzoną pracę w górskim hotelu. Nie zdaje sobie sprawy, że szefem jest mężczyzna, z którym spędziła chwile uniesienia. Jakby tego było mało, drugoplanowe osoby namieszają w życiu bohaterów. Co się wydarzy?

🔥

Zauważcie, że w tytule zastosowano oksymoron. Co może oznaczać „Gorący śnieg”? Przecież słowa wzajemnie się wykluczają. Ten zabieg pobudza naszą wyobraźnię.

🔥

Nie wiem, co napisać, bo bardzo lubię styl p. Moniki, a tu miałam dylemat z oceną. Nie mówię, że książka jest zła. Tylko to raczej kwestia upodobania. Osobiście uwielbiam, gdy fascynację pomiędzy ludźmi nie widać od razu. Zdawało mi się, że akcja była prędka i za słodka. Zdarzały się też błędy językowe. Bohaterów obdarzyłam sympatią, bo autorka potrafi konstruować wyraziste postacie. Jest namiętnie i pikantnie, intrygująco i zawrotnie. Myślę, że romans znajdzie swoich sprzymierzeńców, ja preferuję brutalne sceny w wykonaniu autorki. 😄 Może dlatego, że pierwszą powieść, jaką czytałam był „Psychol” i mnie całkowicie pochłonął.

"Gorący śnieg" Moniki Ligi to bardzo namiętny romans 😍.

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w #ligabooktour ♥️ a ten cudowny booktour zorganizowała @magixx_book ♥️ tak przepięknej paczuszki to jeszcze nie miałam 😍

Zośka odlicza dni, do końca swojego kontraktu w pracy. Nie znosi szefa, który chce ją wykorzystać. Postanawia odpocząć i wybiera się w góry. Trafia do sauny, po bardzo wysiłkowym dniu, aby się zrelaksować. Dochodzi tam do bardzo gorącego zbliżenia z nieznanym mężczyzną. Tym nieznajomy okazuję się Wojtek, szef hotelu "Taternik", w którym to Zośka zaczęła swoją nową pracę, jako menadżer.

Jak zachowa się Wojtek ?

Czy bohaterowie, wciągną się w wir gorących pragnień ?

Ta historia jest świetna ! 😍
Styl pisarki jest tak lekki i prosty, że z przyjemnością się czyta jej kolejne książki 🥰.

Brakowało mi romansu, który zawiera w sobie tą magiczną atmosferę namiętności między bohaterami. A ta książka mi to zapewniła. Kupiła mnie tą intensywnością uczuć, pragnień a nawet, wywołała smutek postawą innych bohaterów.

Jest napisana z perspektywy różnych bohaterów, co jak dla mnie, jest dużym plusem. Uwielbiam zwroty akcji i intrygi, których w tej historii nie brakowało, więc ta książka długo zostanie przeze mnie zapamiętana ♥️.

Polecam gorąco 🔥 ta książka rozpali wasze zmysły 💋

Ps. Tą przepiękną sowę oraz piórka wykonała utalentowana @mrs.socha_a ♥️♥️♥️

Avatar użytkownika - mamaczytelniczka
mamaczytelniczka
Przeczytane:2022-01-30,

Tytuł Gorący Śnieg
Autor Monika Liga

Dlaczego ja wcześniej nie znałam tej autorki ?
Dlaczego to pierwsza książka którą jej czytam ?

Książka  jest lekka, pisana prostym językiem. Śmieszna, a jednocześnie romantyczna.
Sex sex sex i jeszcze raz sex ❤️

Akcja dzieje się w Polsce, dokładnie w Tarach 🗻
Zosia menadżerka hoteli, po ciężkich trzech latach u złego pracodawcy, oddycha z ulgą gdy kończy jej się kontrakt. Zawsze marzyła o pracy w górach, a taka propozycja wpada jej dosłownie sama.
Nie myśli długo, pakuje walizki i jedzie....
Spotyka tam Wojtka przystojnego pracodawcę którego miała okazję już kiedyś poznać....dogłębnie poznać 😂
Iskrzy pomiędzy nimi, nie nie to jednak pioruny lecą.
Czy będą szczęśliwi ? Co knuje Krysia ? A może była żona Wojtka? Albo Marcin ? Niedoszły mąż głównej bohaterki ?
Oj dzieje się dzieje ❤️
Koniecznie musicie to przeczytać, a ja nie będę wam zdradzać za wiele.

Ig mama.czytelniczka

Znakomita w swym fachu, przebojowa, ponętna, kobieca, dojrzała, kochająca góry i pracę - tak mogę określić trzydziestoparoletnią Zośkę.

Przystojny rozwodnik, stateczny, lubiący sex bez zobowiązań i szalenie zakochany w swojej pracy to jest właśnie czterdziestoletni Wojtek. Tych dwoje nieznajomych, zalicza namiętny numerek w gorącej hotelowej saunie. Szybki sex z megaorgazmem bez zobowiązań i kontynuacji bo nigdy nie mieli się już spotkać.
Ona szuka wymarzonej pracy, on postanawia zatrudnić najlepszego w swoim fachu managera. I „Zonk”, okazuje się, że nowo zatrudniona manager i fascynująca kobieta z sauny to ta sama osoba. Oboje postanawiają jednak zachować się profesjonalnie i zachowywać tylko służbowe stosunki. Taaaa, kiedy jemu staje na sam jej widok.
Oczywiście nie udaje się im trzymać od siebie z daleka, więc korzystają z szybkich numerków na każdym kroku, przeplatanymi ogarnianiem typowych kłopotów hotelowych, podejrzanych pracowników i przygotowaniami do świątecznego pobytu gości.
Pomiędzy tą dwójką, oprócz chemii i fascynacji swoimi ciałami, zaczyna kiełkować uczucie. Jednak przeszłość i Zosi i Wojtka wraca, wskutek czego ona traci orgazmy z mega facetem i pracę swoich marzeń z widokiem na ukochane Tatry....A on najlepszą manager i najwspanialszą kobietę.

Książka „Gorący Śnieg” jest baaaardzo gorąca - stopień pikanterii 🌶🌶🌶 a nawet 🌶🌶🌶🌶🌶, oprócz tego na prawdę jest w niej dużo, dużo humoru.

Zośka kobieta z jajami, a Wojtek cóż Wojtek ten to ma Power😈😈😈
Gorąco polecam na świąteczny wieczór z kieliszkiem dobrego czerwonego winka.
O okładce nawet nie muszę wspominać, bo jest jedną z najzajebistrzych okładek EVER.
Czekam na kolejny tom pt. „Zimowy Ogień” z równie piękną okładką.

Avatar użytkownika - yoloczytam
yoloczytam
Przeczytane:2023-08-01, Ocena: 6, Przeczytałem,

Gorący śnieg" to powieść, która wciągnęła mnie w swój zmysłowy i intrygujący świat. Autorka, Monika Liga, udowadnia, że posiada niezwykły dar do kreowania bohaterów, których losy stają się niemalże rzeczywiste, a czytelnik nie jest w stanie oderwać się od ich historii.

Główna bohaterka, Zosia, to silna, ambitna pani manager, której zaangażowanie w pracę i pasja są godne podziwu. Jej postać emanuje pewnością siebie, a jednocześnie wrażliwością.
Kim jest dla niej przystojny hotelarz, Wojtek, który przy pierwszym spotkaniu wywołuje ogień pożądania, trudny do opanowania?

Wydawać by się mogło, że chwila spędzona w saunie miała być jedynie przelotnym flirtem, ale okazuje się, że ... Bohaterowie nie potrafią przestać myśleć o tym, co się wydarzyło, mimo że od tamtego czasu minęło wiele miesięcy, a kontakt między nimi się zerwał. Monika Liga zgrabnie buduje napięcie i emocje, które towarzyszą dwojgu głównych bohaterów.

Los bywa przewrotny i sprawia, że Zosia oraz Wojtek ponownie spotykają się na swojej ścieżce, tym razem na polu zawodowym, w ukochanych Tatrach.
Co wyniknie z ich spotkania?

Czy zapomną o tamtej jednej nocy sprzed kilku miesięcy i będą razem pracować?

Czy połączy ich coś więcej?

Czy namiętność i pożądanie, które wybuchło między nimi, wystarczą, by zbudować coś trwałego?

"Gorący śnieg" to powieść, która porusza tematy miłości, pożądania, ale również pracy i pasji. Autorka brawurowo przedstawia konflikty emocjonalne bohaterów, a ich wewnętrzne przemyślenia są prawdziwe i autentyczne.

Jedynym minusem może być czasami przewidywalna fabuła i schematyczność niektórych wydarzeń. Jednak całościowo to wciągająca lektura, która dostarcza emocji, jak i refleksji nad naturą uczuć i relacji między ludźmi.
Monika Liga udowadnia swoje literackie umiejętności, zapewniając czytelnikowi znakomite wrażenia. Dla miłośników romansów i intrygujących historii.

Avatar użytkownika - mklaudiamax
mklaudiamax
Przeczytane:2022-04-15, Ocena: 5, Przeczytałem,

Lubię takie książki. Uwielbiam twarde i pewne siebie bohaterki, wrażliwe i troszkę zagubione, ale wiedzące, czego chcą od życia.
Lubię miłość w książkach. Taką rozwijającą się niespiesznie i romantycznie. I taką, która zaczyna się od szybkiego numerka w saunie z nieznajomym ? I właśnie ten nieznajomy okazuje się nowym pracodawcą Zośki... Oj, ciężko im trzymać łapki przy sobie. Bardzo, bardzo ciężko ?

Monika świetnie przedstawiła postacie i nie dało się ich nie polubić, chociaż Wojtka miałam ochotę strzelić patelnią! Uhhh jak mnie gamoń zdenerwował! Zośka też mogła trochę bardziej się postawić, a nie... A zresztą, nie będę spojlerować ?

Uwielbiam opisy Moniki! A na "nabrzmiałą erekcję" znalazła tyle określeń, że ja się chowam! I przy każdym parskałam śmiechem.

Czy miałam rumieńce podczas scen erotycznych? Nie do końca, ale wcale nie o to chodziło w tej książce. Lekka, przyjemna, pełna pożądania i wiszącej w powietrzu miłości, ociekająca szybkimi numerkami i czającymi się za rogiem kłopotami.

Muszę przyznać, że gdy pojawiła się postać Krysi, byłam zaintrygowana. A Jolka namiesza, oj namiesza. Coś czuję, że o niej jeszcze usłyszymy. Ja wiem jedno: w ciemno piszę się na bt #zimnyogień , kontynuacji Gorącego śniegu ?

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2022-03-28, Ocena: 5, Przeczytałam,

Ach co to była za książka ? pikantna i bardzo erotyczna historia, która rozpali Wasze zmysły ? przyznam że tego potrzebowałam w tym momencie ???proste dialogi pozwalają na szybkie czytanie, mi zajęło to dwa wieczory ? styl Moniki zabiera nas w swobodną podróż z bohaterami ? Gwarantuje zainteresują Was ich przygody ? podobało mi się również przedstawienie tych samych sytuacji z perspektywy różnych postaci, w ten sposób możemy poznać myśli jednej jak i drugiej strony w tym samym momencie ?? bohaterowie poboczni również dostali swoją szansę na ujawnienie swoich myśli ?

Avatar użytkownika - Kumbrysia
Kumbrysia
Przeczytane:2021-03-13, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Świetna książka. Zośka i Wojtek to dwa przyciągające się wulkany. Ile razy się uśmiałam z ich tekstów nie zliczę. Czy intryga byłych partnerów zepsuje relacje Wojtka i Zośki. Czy będą w stanie uwolnić się od przeszłości. Czy połączy ich uczucie. Koniecznie przeczytajcie książkę.

Psychol. Spirala zła
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Psychol. Spirala zła

Psychol - Spirala zła" to kontynuacja losów Piotra i Marty, którzy pomimo rozstania nie potrafią o sobie zapomnieć. Jednocześnie próbują wrócić do życia...

Pomyłka telefoniczna
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Pomyłka telefoniczna

Martyna podkochuje sie? w Pawle od dawna. Nie ma s?miałos?ci, by go poderwac? i tylko marzy o nim w skrytos?ci ducha. Kilka wypitych podczas imprezy piw...