Gorący Śnieg

Tom 1 cyklu ZIMNO I GORĄC

" Jeśli każdy zauroczony drugą osobą człowiek aż tak głupieje, to już rozumiem, skąd te wszystkie piosenki o.. No właśnie, o czym? Przecież nie o miłości. Ewolucja wytworzyła pociąg seksualny i towarzyszące temu szaleństwo we wnętrznościach, by zbliżyć ludzi do siebie. Seks był bonusem, ale nie oszukujmy się - później przychodziła rzeczywistość. "

Zosia to kobieta z temperamentem, inteligentna, dojrzała. Od kilkunastu lat jest menadżerka hoteli. Poprzez to, że wykonuje swoją pracę świetnie ma bogate oferty pracy. Pewnego dnia dostaje propozycje pracy w Tatrach.
Kiedy kobieta poznaje swojego nowego szefa jest w szoku. Okazuje się być nim nieznajomy, z którym połączyło ją jednorazowe szaleństwo w saunie.
Wojtek to przystojny mężczyzna, który wie czego chce.
Tą dwójkę od samego początku łączy silne pożądanie i namiętność. Oraz i uczucie, do którego nie chcą się otwarcie przyznać.
Jak to w życiu bywa - odezwie się również przeszłość.
Czy zazdrość i intrygi innych osób poróżnią tą dwójkę?

Plusem tej książki jest także postać Krysi, która troszkę namiesza.. 🙈 Ale i ona odnajdzie szczęście.

Jest to moja pierwsza książka tej autorki. Na pewno nie ostatnia. Książkę można przeczytać za jednym podejściem. Czyta się ją szybko i przyjemnie. Jedyne czego mogę się przyczepić - za mało opisane sceny zbliżeń.. 😈

Informacje dodatkowe o Gorący Śnieg:

Kup książkę Gorący Śnieg

Psychol. Początek
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Psychol. Początek

Piotr, dzieciak po przejściach, wychowywany w rodzinie adopcyjnej, w której mimo dóbr materialnych zabrakło miłości. To mężczyzna ponadprzeciętnie inteligentny...

Transakcja
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Transakcja

Pewnego, bardzo pechowego dla siebie dnia, Iza spotyka mężczyznę swoich marzeń. Przystojny oraz seksowny prezes wielkiej firmy, jak powietrze traktuje...