Gorączka zmysłów

Wydawnictwo: 12 Posterunek
Data wydania: 2014-03-26
ISBN: 978-83-63737-07-8

Pełna intryg i szybkich zwrotów akcja Gorączki zmysłów, niezwykle pasjonującej powieści kryminalnej autora bestsellerów ,,New York Timesa", Richarda Castle'a, ponownie łączy Nikki Heat, nieustępliwą i seksowną detektyw Wydziału Zabójstw nowojorskiego Departamentu Policji, z przemądrzałym reporterem Jamesonem Rookiem.

Dziwaczne morderstwo księdza w klubie usług sadomasochistycznych w Nowym Jorku staje się wstępem do najbardziej pasjonującego i niebezpiecznego śledztwa, jakie kiedykolwiek prowadziła Nikki. Heat staje do walki z najbezwzględniejszym w mieście baronem narkotykowym, aroganckim dostawcą sprzętu i usług dla CIA oraz tajemniczym szwadronem śmierci, który za wszelką cenę chce pozbawić ją życia. A jest to jedynie wierzchołek góry lodowej, początek drogi, która wiedzie w głąb mrocznej konspiracji sięgającej na sam szczyt nowojorskiego Departamentu Policji.

Kiedy Nikki za bardzo zbliża się do prawdy, zostaje nieoczekiwanie okryta hańbą, pozbawiona odznaki i pozostawiona samej sobie jako cel dla zabójców. Nie ma przy sobie już nikogo, komu mogłaby zaufać. Z wyjątkiem jednego tylko człowieka w jej życiu, który nie jest policjantem - reportera Jamesona Rooka.

W samym środku nowojorskiej zimy stulecia detektyw Nikki Heat z całą determinacją chce dowieść jednego: że robi się coraz goręcej.

"Gorączka zmysłów" dostępna jest już w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa 12 Posterunek.

Kup książkę Gorączka zmysłów

POLECANA RECENZJA

Opinie o książce - Gorączka zmysłów

Avatar użytkownika - Kate1986
Kate1986
Przeczytane:2014-05-22, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Liczyłam na coś więcej
Avatar użytkownika - Margarita1980
Margarita1980
Przeczytane:2015-01-05, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2015, Mam,
Książka sygnowana przez Richarda Castle - fikcyjnego autora bestsellerów i głównego bohatera serialu Castle. Śledztwo prowadzone przez Nikki Heat, detektyw Wydziału Zabójstw NYPD w i reportera Jamesona Rooka ma wyjaśnić śmierć księdza w lochu zabaw spod znaku BDSM. W śledztwie zamiast pomagać - przeszkadza jej dowódca i mentor. Co ma wspólnego ksiądz, policjant i tancerz erotyczny a także baron narkotykowy i organizacja obrony praw człowieka? I dlaczego ktoś zaczął polować na Nikki? Tego Nikki musi dowiedzieć się jak najszybciej - zanim jej zapas szczęścia się skończy. Książka w stylu - można przeczytać.
Avatar użytkownika - Konwalia95
Konwalia95
Przeczytane:2015-04-13, Chcę przeczytać, Kryminały, Mam,
Nadchodzący sztorm
Richard Castle0
Okładka ksiązki - Nadchodzący sztorm

Kiedy Derrick Storm musiał opuścić CIA, nie mógł tak po prostu się wycofać. Musiał upozorować własną śmierć. Gdy więc jego były szef, który w przeszłości...

Derrick Storm. Ostateczny Sztorm
Richard Castle0
Okładka ksiązki - Derrick Storm. Ostateczny Sztorm

Nadciąga Ostateczny Sztorm! Po raz pierwszy pełne wydanie w postaci książki papierowej sensacyjnej trylogii przygód byłego agenta CIA wcześniej...