Gorączka zmysłów

Wydawnictwo: 12 Posterunek
Data wydania: 2014-03-26
ISBN: 978-83-63737-07-8

Pełna intryg i szybkich zwrotów akcja Gorączki zmysłów, niezwykle pasjonującej powieści kryminalnej autora bestsellerów ,,New York Timesa", Richarda Castle'a, ponownie łączy Nikki Heat, nieustępliwą i seksowną detektyw Wydziału Zabójstw nowojorskiego Departamentu Policji, z przemądrzałym reporterem Jamesonem Rookiem.

Dziwaczne morderstwo księdza w klubie usług sadomasochistycznych w Nowym Jorku staje się wstępem do najbardziej pasjonującego i niebezpiecznego śledztwa, jakie kiedykolwiek prowadziła Nikki. Heat staje do walki z najbezwzględniejszym w mieście baronem narkotykowym, aroganckim dostawcą sprzętu i usług dla CIA oraz tajemniczym szwadronem śmierci, który za wszelką cenę chce pozbawić ją życia. A jest to jedynie wierzchołek góry lodowej, początek drogi, która wiedzie w głąb mrocznej konspiracji sięgającej na sam szczyt nowojorskiego Departamentu Policji.

Kiedy Nikki za bardzo zbliża się do prawdy, zostaje nieoczekiwanie okryta hańbą, pozbawiona odznaki i pozostawiona samej sobie jako cel dla zabójców. Nie ma przy sobie już nikogo, komu mogłaby zaufać. Z wyjątkiem jednego tylko człowieka w jej życiu, który nie jest policjantem - reportera Jamesona Rooka.

W samym środku nowojorskiej zimy stulecia detektyw Nikki Heat z całą determinacją chce dowieść jednego: że robi się coraz goręcej.

"Gorączka zmysłów" dostępna jest już w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa 12 Posterunek.

Kup książkę Gorączka zmysłów

Avatar użytkownika - slk
slk
Przeczytane:2014-03-19, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2014, Mam, Moje ebooki,
Jameson Rook znów na tropie Producenci filmowi nie od dziś wiedzą, że literatura dostarcza najlepszego materiału na scenariusze filmowych hitów. Niemal każdy większy bestseller książkowy szybko dorabia się - lepszej lub gorszej - filmowej adaptacji. Bardzo rzadko działa to w drugą stronę - nieczęsto fabuły kinowe stają się podstawą książek. Jeszcze rzadziej bywają inspiracją do powstania dobrych książek. A już praktycznie nie zdarza się, by pisarzom inspiracji dostarczały popularne seriale - chyba, że mówimy tu o książkowej tandecie w rodzaju Pamiętnika BrzydUli i tym podobnych produkcji. Inaczej jest w przypadku serialu "Castle". Może dlatego, że jego bohaterem jest pisarz - to zobowiązuje. Na kanwie serialu powstała więc seria książek sygnowanych nazwiskiem bohatera telewizyjnej produkcji. Prawdziwy autor skrywa jednak swą tożsamość nie z powodu nikłych walorów literackich powieści o Nikki Heat, ale raczej by jeszcze bardziej pobudzić zainteresowanie fanów, którzy za wszelką cenę będą starali się dociec, kto pisze ich ulubione powieści. Dobrą formę autora potwierdza Gorączka zmysłów - najnowsza odsłona książkowej serii. Można by nawet stwierdzić, że poprzednie powieści stanowiły jedynie rozgrzewkę przed książką naprawdę wciągającą i zaskakującą. Tym razem Nikki Heat i Jameson Rook będą musieli zmierzyć się z zagadką zbrodni popełnionej w klubie sado-maso. Szybko okaże się jednak ...

Opinie o książce - Gorączka zmysłów

Avatar użytkownika - Kate1986
Kate1986
Przeczytane:2014-05-22, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Liczyłam na coś więcej
Avatar użytkownika - Margarita1980
Margarita1980
Przeczytane:2015-01-05, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2015, Mam,
Książka sygnowana przez Richarda Castle - fikcyjnego autora bestsellerów i głównego bohatera serialu Castle. Śledztwo prowadzone przez Nikki Heat, detektyw Wydziału Zabójstw NYPD w i reportera Jamesona Rooka ma wyjaśnić śmierć księdza w lochu zabaw spod znaku BDSM. W śledztwie zamiast pomagać - przeszkadza jej dowódca i mentor. Co ma wspólnego ksiądz, policjant i tancerz erotyczny a także baron narkotykowy i organizacja obrony praw człowieka? I dlaczego ktoś zaczął polować na Nikki? Tego Nikki musi dowiedzieć się jak najszybciej - zanim jej zapas szczęścia się skończy. Książka w stylu - można przeczytać.
Avatar użytkownika - Konwalia95
Konwalia95
Przeczytane:2015-04-13, Chcę przeczytać, Kryminały, Mam,
Derrick Storm. Ostateczny Sztorm
Richard Castle0
Okładka ksiązki - Derrick Storm. Ostateczny Sztorm

Nadciąga Ostateczny Sztorm! Po raz pierwszy pełne wydanie w postaci książki papierowej sensacyjnej trylogii przygód byłego agenta CIA wcześniej...

Nadchodzący sztorm
Richard Castle0
Okładka ksiązki - Nadchodzący sztorm

Kiedy Derrick Storm musiał opuścić CIA, nie mógł tak po prostu się wycofać. Musiał upozorować własną śmierć. Gdy więc jego były szef, który w przeszłości...

Frankenstein
Mary Shelley