Gra uczuć

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2015-03-04
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-276-1089-8
Liczba stron: 400

Ocena: 5 (3 głosów)

Gra o miłość Scenarzysta Booth DeWitt ma za sobą nieudane małżeństwo z bezwzględną i cyniczną gwiazdą filmową. Zraniony, pisze scenariusz, w którym pojawia się postać łudząco podobna do jego byłej żony. Rolę otrzymuje popularna aktorka Ariel Kirkwood. Kiedy Ariel poznaje Bootha bliżej, nie może przestać o nim myśleć. Pragnie zagrać wiarygodnie, ale jednocześnie przekonać go, że bardzo różni się od femme fatale, w którą wciela się na planie. Spadek Prawnik Keane Prescott odziedziczył po ojcu… cyrk. Wbrew sobie musi wkroczyć do kolorowego świata klaunów, akrobatów i żonglerów. Jego nastawienie zmienia się, gdy poznaje piękną treserkę lwów, Jovilette Wilder. Cyrk jest całym jej życiem, dlatego Jovilette obawia się decyzji nowego właściciela. Jawnie okazuje mu niechęć, a on jest pod ogromnym wrażeniem jej temperamentu i urody. Jovilette bywa równie nieprzewidywalna jak lwy, które tresuje.

Kup książkę Gra uczuć

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Gra uczuć

Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2015-05-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Kolejna książka Nory Roberts (nic na to nie poradzę, że lubię tę pisarkę). Dwa opowiadanka typu harlequin, które czyta się łatwo i przyjemnie zarazem.
Link do opinii
Avatar użytkownika - karma1
karma1
Przeczytane:2019-01-25, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Bardzo lubię książki Nory Roberts i ta również mnie zachwyciła. Są w niej dwie piękne historie o miłości. Dwa różne światy, jednak jakby się dokładnie przyjrzeć to wiele ich łączy. Zachęcam do przeczytania książki, bo kto lubi takie powieści na pewno się nie zawiedzie.

Link do opinii
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2015-08-17, Ocena: 5, Przeczytałam,
Inne książki autora
Dziedzictwo dobra
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Dziedzictwo dobra

Autorka bestsellerów #1 Nora Roberts powraca z nową powieścią "Dziedzictwo",, historią o matce i córce, o romansie, ambicji i powrotach do...

Aż po grób
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Aż po grób

Nieznany terrorysta obrał sobie za cel Nowy Jork. Eve Dallas musi zaatakować, zwłaszcza że szaleniec oplata swą pajęczyną tych, których kocha. To...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy