Gran Canaria. Wyspa wiecznej wiosny. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1

Gran Canaria jest jedną z najczęściej odwiedzanych wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Określa się ją mianem "kontynentu w miniaturze", bo zaskakuje ogromną różnorodnością krajobrazów na niewielkiej powierzchni.

Miłośników plażowania powita na południu wieczna wiosna i zachwyci widok pokrytych złotym piaskiem wydm. Parki rozrywki dostarczą znakomitej zabawy całej rodzinie. Wielbiciele przyrody i pieszych wędrówek odkryją potężne góry w głębi wyspy.

Ci, którzy chcą uciec od zgiełku i tłumu, powinni wybrać się do słynących z drewnianych balkonów wiosek w górach.Słowem, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przewodniki rekreacyjne oprowadzają po najciekawszych regionach i miastach - nie do pominięcia na trasie podróży. Opisom krajoznawczym towarzyszą mapy, ramki z ciekawostkami oraz starannie wybrane zdjęcia, dające przedsmak prawdziwej podróży. Zwięzłe informacje praktyczne pomagają zaplanować udany urlop i odnaleźć się w odwiedzanym miejscu. Wszystko to, w połączeniu z przejrzystym układem treści i atrakcyjną szatą graficzną, czyni z przewodnika rekreacyjnego niezastąpionego partnera w podróży.

O autorce:

Berenika Wilczyńska (ur. 1984 r.) - filolog włoski i studentka grafiki. Włochy zwabiły ją do siebie różnorodnością - geograficzną, kulturową, smakową... Mieszkała w Udine, Bolonii, Florencji, Perugii i Rzymie. Zamiłowanie do języków obcych zawiodło ją także do Hiszpanii, gdzie pracowała jako tłumacz w zespole teatru tańca współczesnego.

Informacje dodatkowe o Gran Canaria. Wyspa wiecznej wiosny. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1:

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2013-08-18
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Gran Canaria. Wyspa wiecznej wiosny. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1

Gran Canaria. Wyspa wiecznej wiosny. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1 - opinie o książce

Fuerteventura.Travelbook. Wydanie 1
Berenika Wilczyńska0
Okładka ksiązki - Fuerteventura.Travelbook. Wydanie 1

Fuerteventura – położona zaledwie 100 km od wybrzeży Afryki, jest najbardziej dziewiczą pośród Wysp Kanaryjskich. Jak magnes przyciąga spragnionych...

Teneryfa. Travelbook. Wydanie 1
Berenika Wilczyńska0
Okładka ksiązki - Teneryfa. Travelbook. Wydanie 1

Teneryfa – ta najbardziej znana kanaryjska wyspa jest nazywana „wyspą wiecznej wiosny”. Zachwyca niesamowicie bujną roślinnością i łagodnym...