Gru, Dru i minionki. Książka z tatuażami

Ta czaderska książka rozbudzi w tobie wewnętrznego szpiega lub złoczyńcę. Twórz nikczemne rysunki, baw się kolorami - stawiaj czoła wyzwaniom, które znajdziesz na każdej stronie. Na koniec daj się ponieść i zaszalej z ponad 25 wspaniałymi szpiegowskimi tatuażami!

Informacje dodatkowe o Gru, Dru i minionki. Książka z tatuażami:

Avatar użytkownika - Northman
Northman
Przeczytane:2017-09-01, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Tatuaże - czas start! :)

Nie spodziewałbym się, że Moje Dziecię oszaleje, poza naklejkami, na punkcie tatuaży ;) Cóż, stało się ;) Zresztą - zawsze uwielbiała tatuaże ;) , gdziekolwiek i u kogokolwiek je zobaczyła :) ... No to teraz mam - dziecko oszalało i w efekcie miało zrobiony prawie że "rękaw" ;) I tylko przychodziła z książeczką i szelmowskim uśmiechem, prowadziła tatę za rękę do łazienki i kazała sobie zrobić kolejny :) Podobno tatuaże uzależniają :P ;) - patrząc na Roksi stwierdzam, że być może coś w tym jest :)

Poza 25-ma fajnymi "dziarami" mamy jeszcze garść rysowanek, łamigłówek i tego typu rzeczy; z książeczką nie sposób się więc nudzić, i nie sprowadza się ona tylko do kolejnych wędrówek do łazienki celem wykonania dziecku kolejnego elementu "rękawa" ;)

Gorąco polecam :)

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

Avatar użytkownika - testolandia
testolandia
Przeczytane:2017-08-03, Ocena: 6, Przeczytałam, Synek czyta,

"Gru, Dru i minionki. Książka z tatuażami" to 32 strony ciekawych i kreatywnych zadań dla prawdziwego szpiega. Czeka nas projektowanie, dorysowywanie, kolorowanie, kopiowanie, rozwiązywanie labiryntów oraz wymyślanie własnych scenek.

Do książki dołączono aż 25 tatuaży. Muszę przyznać, że jest to pierwsza tego typu pozycja w naszym domu. Jak dotąd nie tatuowałam synka ;) Tatuaże przypadły nam do gustu, zostały wykonane bardzo porządnie, nie mieliśmy problemu z nalepieniem ich.

Książeczka to nie tylko doskonały sposób na nudę, ale także ćwiczenie rączki, spostrzegawczości oraz koncentracji.

Moje Pierwsze 100 Słów. Nauka.
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Moje Pierwsze 100 Słów. Nauka.

Kolejna książeczka z bestsellerowej serii "MOJE PIERWSZE 100" do nauki słów i poznawania świata przedstawionego na pięknych, kolorowych obrazkach...

Rozkoszne 2. Antologia kobiecych opowiadań erotycznych
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Rozkoszne 2. Antologia kobiecych opowiadań erotycznych

Kontynuacja świetnie przyjętego przez czytelników zbioru opowiadań „ROZKOSZNE” 16 opowiadań, 17 autorów – laureatów ogólnopolskiego...