Grudniowe kwiaty

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788366570696
Liczba stron: 324
Język oryginału: polski

Tom 8 cyklu Rok na Kwiatowej

Ocena: 5.38 (8 głosów)

Tegoroczna zima na Kwiatowej przyniesie wiele niespodzianek! Dowiedz się, co słychać u Twoich ulubionych bohaterów w świątecznej odsłonie serii Rok na Kwiatowej!Norbert czuje, że nareszcie wszystko w jego życiu zaczyna się układać. Jego firma prężnie się rozwija, więc wraz ze wspólnikiem wynajmuje nowy lokal i przyjmuje coraz więcej zleceń. Gdyby tylko udało mu się naprawić relację z najlepszą przyjaciółką Pojawia się doskonała okazja, bo zbliżają się święta, a to przecież szczególny czas, gdy możemy pokazać najbliższym, jak bardzo nam na nich zależy. Jednak Norbert nie obawia się wyłącznie tego, czy Julia mu wybaczy. Chce jej zdradzić jeszcze pewien sekret, ale nie wie, jak dziewczyna zareaguje.

Tymczasem Danuta szykuje świąteczne spotkanie dla znajomych i sąsiadów z bloku przy ulicy Kwiatowej. Nie zabraknie na nim również Norberta i Dominika jaką rolę w ich życiu odegra prawniczka? I co zrobi Julia, gdy pozna tajemnicę Norberta?

 Tagi:

Kup książkę Grudniowe kwiaty

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Grudniowe kwiaty

Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2021-07-08, Ocena: 6, Przeczytałam, 2021,

"Grudniowe kwiaty" Karoliny Wilczyńskiej, to idealna powieść wprawiająca w nastrój świąteczny, ale nie tylko. Ja przeczytałam ją już po całej świątecznej gorączce i muszę przyznać, że cieszę się z tego powodu, gdyż wydłużyłam sobie w czasie ten cudowny klimat. Autorka kolejny raz podarowała mi ciepłą powieść, z bohaterami, którzy idealni nie są, czyli są takimi samymi ludźmi jak ja czy cała reszta, ale których uwielbiam. Oczywiście spodziewałam się tego, że spędzę z tą lekturą miło czas, że odpłynę do świata, w którym spotkam całą sąsiedzką czwórkę, czyli na ulicę Kwiatową, ale nie spodziewałam się tylu niespodzianek, które były dla mnie naprawdę dużym zaskoczeniem. I jeszcze to zakończenie, wspaniały pomysł na spotkanie przyjaciół... Tu będę dyskretna i nie zdradzę niczego więcej. 

Za każdym razem powracałam na Kwiatową z miłą chęcią, aczkolwiek gdy sięgnęłam po pierwszy tom drugiego sezonu, troszkę się bałam, że cały czas będę tęsknić za bohaterami poprzedniego sezonu. I może faktycznie tak z początku było, ale szybko się przywiązałam do nowych mieszkańców osiedla i razem z nimi przeżywałam ich troski i radości. Bardzo lubię takie lektury, które z jednej strony ukazują prawdziwe życie, takie które znamy, a z drugiej strony daje nam coś więcej, gdyż odnajdujemy w niej wiele wskazówek, wiele dobrych rad, a przede wszystkim pcha nas troszkę do przemyśleń nad własnym życiem, nad własnym postępowaniem. I taką kropką nad i, jest to, że poprzez bohaterów można zrozumieć postępowanie niektórych osób, gdyż ich oczami widzimy świat.

W "Grudniowych kwiatach" największa część przypadła Norbertowi i to on ma najwięcej do opowiedzenia. Mnie wciągnęła jego historia i bardzo mu kibicowałam. A elementy zaskoczenia w jego życiu, były dla mnie naprawdę nieprzewidywalne. 

biblioteczkamoni.blogspot.com

Link do opinii

Kup książkę Grudniowe kwiaty

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Pierwsze wesele
Karolina Wilczyńska 0
Okładka ksiązki - Pierwsze wesele

Tosia Stecka pracuje w korporacji i twierdzi, że życie singielki bardzo jej odpowiada. Jednak wszystko się zmienia, gdy w firmie pojawia się nowy dyrektor...

Anielski kokon
Karolina Wilczyńska 0
Okładka ksiązki - Anielski kokon

Książka o miłości, ale jednocześnie opowieść o kobiecie i jej wyborach między dobrem, a złem. Fascynująca w odkrywaniu kobiecej duszy, o szaleństwie i...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Orkiestra z Auschwitz
Marcin Lwowski
Orkiestra z Auschwitz
Dzień prawdy
Anna M. Brengos
Dzień prawdy
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Czerwony lotos
Arkady Saulski
Czerwony lotos
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Uważaj, czego pragniesz
Anna Szafrańska
Uważaj, czego pragniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Pokaż wszystkie recenzje