Grymuar. Księga magii, która obudzi w Tobie wiedźmę

Grymuar. Księga magii, która obudzi w Tobie wiedźmę to podręcznik sztuki magicznej zawierający wiedzę, porady oraz opisy rytuałów. Lidia Pradas, doświadczona wiedźma i autorka, nie tylko wprowadzi Cię w podstawy magii, ale także odkryje przed Tobą jej fascynujące kluczowe zagadnienia. Pierwsze kroki to zrozumienie więzi z matką ziemią, energią wszechświata i poznanie możliwości własnego ciała, a więc medytacja, praca z oddechem, wizualizacja, praca z czakrami i przepływem energii. Następnie poznasz zagadnienia związane z tworzeniem własnego ołtarza i magicznymi narzędziami oraz koło roku i sabaty. Poradnik nie ogranicza się tylko do tego - odkryjesz również jak korzystać z mocy kryształów i ziół, poznasz sekrety wróżbiarstwa, interpretując symbole, karty tarota i inne narzędzia wróżebne. Ponadto, publikacja zawiera informacje i wskazówki dotyczące rytuałów i zaklęć, astrologii i horoskopów oraz tworzenia magicznych kręgów, sigili, amuletów i charmsów. Grymuar to nie tylko zbiór wiedzy, ale również inspirujący przewodnik, który pomoże Ci rozwijać umiejętności magiczne i odkryć swoją wewnętrzną moc. Autorka tej książki prowadzi również znane konto na Instagramie Wiccan Tips, gdzie dzieli się dodatkowymi wskazówkami, inspiracjami i praktycznymi poradami. Jest wiarygodną mentorką, która wspiera nowe wiedźmy na początku ich drogi, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz praktycznymi wskazówkami, kreatywnymi pomysłami i inspirującymi przykładami, które umożliwią Ci eksplorację magicznego świata i rozwinięcie swojego potencjału. Książkę współtworzą piękna szata graficzna i zwięzły, przejrzysty styl autorki znany z jej postów na Instagramie. Czy jesteś gotowa/gotów, aby wkroczyć na ścieżkę magii, kryształów, ziół i wróżbiarstwa? Sięgnij po Grymuar i odkryj moc, która drzemie w Twoim wnętrzu.

Informacje dodatkowe o Grymuar. Księga magii, która obudzi w Tobie wiedźmę:

Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: 2023-10-11
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: The Complete Grimoire. Magickal Proctices and Spells for Awakening Your Inner Witch

Tagi: Mistycyzm magia okultyzm

Kup książkę Grymuar. Księga magii, która obudzi w Tobie wiedźmę

Grymuar. Księga magii, która obudzi w Tobie wiedźmę - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-10-05, Ocena: 6, Przeczytałam,

„Każdy człowiek ma w sobie wszystko,co niezbędne,aby móc praktykować magię.[…]Koniec końców magia to wybór.”

Dzisiaj zabiorę Was w magiczną podróż z przepięknie wydaną książką „Grymuar.Ksiąga magii,która obudzi w Tobie wiedźmię”
Jak sami zauważyliście w story przybliżałam wam rozdziały,które czytałam:
1.Wiedźmowe pytania i odpowiedzi
6.Zioła
7.Wróżbiarstwo
8.Praca z duchami i bóstwami
9.Odniesienia,rytuały i zaklęcia.

Cała książka jest wyrazista,kolorowa i graficznie przybliżająca dany temat.Dzięki temu możemy czytać o tym co nas interesuje.

Pozytywnie zaskoczyła mnie wnikliwe podejście do danego tematu w przystępnym dla każdego języku.Jest to duży plus lektury,ponieważ osoba początkująca nie ma problemu ze zrozumieniem tekstu.
Grafiki,tabelki oraz przejrzystość stron daje możliwość łatwiejszego przyswojenia informacji.

Wnikliwie skupiłam się na ziołach,kryształach i tarocie,ponieważ są to tematy,które kocham.Każda wzmianka o nich powoduje,że mój świat przestaje istnieć.Jest to dla mnie bardzo ważne informacje i ciagle odkrywam je na nowo.

Dodatkowym plusem książki jest indeks pod koniec lektury.Dzięki niemu możemy szybko znaleźć informacje na interesujacy temat,np świece,sabat,tarot..…mamy podane strony gdzie znajdziemy o nich .To jest po prostu genialne!!!

Każdy rozdział jest ważny i istotny.Z pewnością wielokrotnie będę wracać do tej księgi.
Bo w każdym z nas jest cząstka wiedźmy i my sami musimy ja odnaleźć.Bo magia to świat,a świat to my!!!

Koniecznie sięgnijcie po GRYMUAR i obudźcie w sobie wiedźmie🪄Polecam