Grymuar. Księga magii, która obudzi w Tobie wiedźmę

„Każdy człowiek ma w sobie wszystko,co niezbędne,aby móc praktykować magię.[…]Koniec końców magia to wybór.”

Dzisiaj zabiorę Was w magiczną podróż z przepięknie wydaną książką „Grymuar.Ksiąga magii,która obudzi w Tobie wiedźmię”
Jak sami zauważyliście w story przybliżałam wam rozdziały,które czytałam:
1.Wiedźmowe pytania i odpowiedzi
6.Zioła
7.Wróżbiarstwo
8.Praca z duchami i bóstwami
9.Odniesienia,rytuały i zaklęcia.

Cała książka jest wyrazista,kolorowa i graficznie przybliżająca dany temat.Dzięki temu możemy czytać o tym co nas interesuje.

Pozytywnie zaskoczyła mnie wnikliwe podejście do danego tematu w przystępnym dla każdego języku.Jest to duży plus lektury,ponieważ osoba początkująca nie ma problemu ze zrozumieniem tekstu.
Grafiki,tabelki oraz przejrzystość stron daje możliwość łatwiejszego przyswojenia informacji.

Wnikliwie skupiłam się na ziołach,kryształach i tarocie,ponieważ są to tematy,które kocham.Każda wzmianka o nich powoduje,że mój świat przestaje istnieć.Jest to dla mnie bardzo ważne informacje i ciagle odkrywam je na nowo.

Dodatkowym plusem książki jest indeks pod koniec lektury.Dzięki niemu możemy szybko znaleźć informacje na interesujacy temat,np świece,sabat,tarot..…mamy podane strony gdzie znajdziemy o nich .To jest po prostu genialne!!!

Każdy rozdział jest ważny i istotny.Z pewnością wielokrotnie będę wracać do tej księgi.
Bo w każdym z nas jest cząstka wiedźmy i my sami musimy ja odnaleźć.Bo magia to świat,a świat to my!!!

Koniecznie sięgnijcie po GRYMUAR i obudźcie w sobie wiedźmie🪄Polecam

Informacje dodatkowe o Grymuar. Księga magii, która obudzi w Tobie wiedźmę:

Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: 2023-10-11
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: The Complete Grimoire. Magickal Proctices and Spells for Awakening Your Inner Witch
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: Mistycyzm magia okultyzm