Grzeszny zdobywca

Data wydania: 2020-08-26
Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: Dirty Sexy Player

Tom 1 cyklu Seksowny duet

Biznesowe gierki, które przeradzają się w wielkie pożądanie.

Weston King wiele zawdzięcza swojemu przyjacielowi i wspólnikowi, Donovanowi. Pewnego dnia Donovan oznajmia, że ma dla niego kandydatkę na żonę. Weston musi ją poślubić dla korzyści biznesowych. Młoda Elizabeth chce ratować rodzinną firmę, którą kiedyś odziedziczy. Aranżowane małżeństwo wydaje się nieszkodliwym rozwiązaniem...

Tagi: Tylko dla dorosłych

Kup książkę Grzeszny zdobywca

Opinie o książce - Grzeszny zdobywca

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2020-10-24, Ocena: 4, Przeczytałam,

Weston biznesmen oczywiście playboy nie przepuścić żadnej pannie .

Elizabeth pewna siebie bogaczka którą po ojcu odiedziczyla spore udziału w firmach ale żeby je dostać musi wyjść za mąż .

Tak rozpoczynają się gierki i układy.

Wspólnik Westona na dzień dobry wita nas propozycja ślubu. Na co mężczyzna się godzi .

Oczywiście dziewczyna wpada mu w oko i ma na nią ochotę ale wie że seks nie wchodzi tu w grę bo by się nią znudził i cały układ by się męczył.

Gdy Elizabeth przedstawia mu warunki że żadnego seksu z innymi bo nie chce by szybko nic na jaw A żeby każdy myślał że to na prawdę Weston jest w stanie zrezygnować ale tego nie robi .
Porzadanie w tej książce jest ogromne

Styl autorki jest mi znany i uwielbiam jej książki. Na tej również się nie zawiodłam i przyjemnie spędziłam czas .
Książka lekka w czytaniu z perspektywy obojga bohaterów co nam daje dużo wiedzy o odczuciach pomiędzy nimi .
Niestety co tutaj mnie draznilo..
Szybko mijał czas . Nagle tydzień później nagle dwa tygodnie później...

Ale wszystko dobrze wyjaśnione więc bez problemu zrozumiałe.

Ja się biorę za 2 część bo ciekawość moja co będzie dalej jest wielka

„GRZESZNY ZDOBYWCA”

Laurelin Paige Wydawnictwo Kobiece

Co powiecie na temat aranżowanych małżeństw? Weston King musi poślubić Elizabeth dla korzyści majątkowych.
Elizabeth przez niesprawiedliwy testament ojca, żeby ratować rodzinną firmę musi wyjść za mąż. Czy aranżowane małżeństwo będzie idealne? Czy w ogóle do niego dojdzie? Kim tak naprawdę jest Weston? Czy jego zamiary są takie same jak Elizabeth? Przekonajcie się sami.
W książce nie brakuje gorących, erotycznych scen a także zwrotów akcji. Znajdziecie tutaj piękne panie i przystojnych mężczyzn. Bohaterowie są wyraziści.
Czy bylibyście w stanie wyjść za mąż/ożenić się tylko dla korzyści majątkowych? A może żyjecie w podobnym związku jak Elizabeth i Weston? On jest starszy ona młodsza.
„Grzeszny zdobywca” jest pierwszym tomem serii „Seksowny duet”.
Powieść przeczytałam w jeden wieczór. Historię poznajemy z perspektywy dwóch bohaterów Westona i Elizabeth. To jest dobre rozwiązanie, ponieważ mogłam poznać lepiej bohaterów. Czytać co w danym momencie myślą i robią, a także co aktualnie kombinują.
Jak myślicie takie małżeństwo może być udane? Czy raczej totalna klapa?

Polecam „Grzesznego zdobywcę” wszystkim czytelnikom 21 plus, którzy uwielbiają powieści erotyczne.

„Grzeszny zdobywca” to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, chociaż kilka jej książek jeszcze czeka na mojej półce na przeczytanie. Czy udane? Jak najbardziej. Mimo swojej przewidywalności i tego, że właściwie niczym mnie nie zaskoczyła, uważam, że była to przyjemna lektura. Było zabawnie, gorąco i bardzo intensywnie, romans rozwijał się stopniowo i dość naturalnie, przez co bardzo łatwo nam zaangażować się emocjonalnie w historię. Nie była to typowa miłość od pierwszego wejrzenia, chociaż oboje czują do siebie pociąg seksualny. Fabuła jest dosyć wierna większości powieści romantycznych, ale bohaterowie to silne, indywidualne osobowości, dzięki czemu nie dostajemy aż tak bardzo schematycznego romansu.

„Grzeszny zdobywca” to idealna lektura na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości, przynajmniej na kilka godzin. Czyta się ją naprawdę szybko, a potrafi wciągnąć tak mocno, że nim się obejrzymy przerzucamy ostatnią stronę. Historia płynie gładko, a finalnie pozostawia nas w niewielkim zawieszeniu, chociaż jest to do zniesienia, ale dzięki temu od razu mamy ochotę sięgnąć po kolejny tom. Polecam!

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-10-23, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Połączeni. Uwolnij mnie
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Połączeni. Uwolnij mnie

NAJBARDZIEJ ELEKTRYZUJĄCY DUET WSZECH CZASÓW! JEJ HISTORIA ROZPOCZĘŁA SIĘ DUŻO WCZEŚNIEJ, NIŻ ZACZĘŁA PRACOWAĆ W SŁYNNYM KLUBIE THE SKY LAUNCH... Gwen...

Uwikłani. Chandler
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Uwikłani. Chandler

ŻYWIOŁOWA NAMIĘTNOŚĆ GODNA PRZEDSTAWICIELA RODU PIERCE Obłędnie przystojny biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się nienagannie. Jeśli chodzi...

Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski