Grzeszny zdobywca

Tom 1 cyklu Seksowny duet

Biznesowe gierki, które przeradzają się w wielkie pożądanie.

Weston King wiele zawdzięcza swojemu przyjacielowi i wspólnikowi, Donovanowi. Pewnego dnia Donovan oznajmia, że ma dla niego kandydatkę na żonę. Weston musi ją poślubić dla korzyści biznesowych. Młoda Elizabeth chce ratować rodzinną firmę, którą kiedyś odziedziczy. Aranżowane małżeństwo wydaje się nieszkodliwym rozwiązaniem...

Informacje dodatkowe o Grzeszny zdobywca:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-08-26
Tytuł oryginału: Dirty Sexy Player

Tagi: bóg Tylko dla dorosłych

Kup książkę Grzeszny zdobywca

Grzeszny zdobywca - opinie o książce

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2020-10-24, Ocena: 4, Przeczytałam,

Weston biznesmen oczywiście playboy nie przepuścić żadnej pannie .

Elizabeth pewna siebie bogaczka którą po ojcu odiedziczyla spore udziału w firmach ale żeby je dostać musi wyjść za mąż .

Tak rozpoczynają się gierki i układy.

Wspólnik Westona na dzień dobry wita nas propozycja ślubu. Na co mężczyzna się godzi .

Oczywiście dziewczyna wpada mu w oko i ma na nią ochotę ale wie że seks nie wchodzi tu w grę bo by się nią znudził i cały układ by się męczył.

Gdy Elizabeth przedstawia mu warunki że żadnego seksu z innymi bo nie chce by szybko nic na jaw A żeby każdy myślał że to na prawdę Weston jest w stanie zrezygnować ale tego nie robi .
Porzadanie w tej książce jest ogromne

Styl autorki jest mi znany i uwielbiam jej książki. Na tej również się nie zawiodłam i przyjemnie spędziłam czas .
Książka lekka w czytaniu z perspektywy obojga bohaterów co nam daje dużo wiedzy o odczuciach pomiędzy nimi .
Niestety co tutaj mnie draznilo..
Szybko mijał czas . Nagle tydzień później nagle dwa tygodnie później...

Ale wszystko dobrze wyjaśnione więc bez problemu zrozumiałe.

Ja się biorę za 2 część bo ciekawość moja co będzie dalej jest wielka

„GRZESZNY ZDOBYWCA”

Laurelin Paige Wydawnictwo Kobiece

Co powiecie na temat aranżowanych małżeństw? Weston King musi poślubić Elizabeth dla korzyści majątkowych.
Elizabeth przez niesprawiedliwy testament ojca, żeby ratować rodzinną firmę musi wyjść za mąż. Czy aranżowane małżeństwo będzie idealne? Czy w ogóle do niego dojdzie? Kim tak naprawdę jest Weston? Czy jego zamiary są takie same jak Elizabeth? Przekonajcie się sami.
W książce nie brakuje gorących, erotycznych scen a także zwrotów akcji. Znajdziecie tutaj piękne panie i przystojnych mężczyzn. Bohaterowie są wyraziści.
Czy bylibyście w stanie wyjść za mąż/ożenić się tylko dla korzyści majątkowych? A może żyjecie w podobnym związku jak Elizabeth i Weston? On jest starszy ona młodsza.
„Grzeszny zdobywca” jest pierwszym tomem serii „Seksowny duet”.
Powieść przeczytałam w jeden wieczór. Historię poznajemy z perspektywy dwóch bohaterów Westona i Elizabeth. To jest dobre rozwiązanie, ponieważ mogłam poznać lepiej bohaterów. Czytać co w danym momencie myślą i robią, a także co aktualnie kombinują.
Jak myślicie takie małżeństwo może być udane? Czy raczej totalna klapa?

Polecam „Grzesznego zdobywcę” wszystkim czytelnikom 21 plus, którzy uwielbiają powieści erotyczne.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-10-23, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści "Słodki oszust" bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia...

Ostatni pocałunek
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Ostatni pocałunek

Druga część emocjonującej powieści Pierwszy dotyk Laurelin Paige Emily Wayborn dokładnie wie, czego pragnie najbardziej. Może to niebezpieczne. Może...