Gwiazdka pełna marzeń

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-10-06
ISBN: 9788381956536

POŚRÓD ZAPACHU IGLIWIA, KORZENNYCH PIERNIKÓW, BLASKU ŚWIEC I BIELI ŚNIEGU KRYJĄ SIĘ LUDZKIE MARZENIA, A ICH SPEŁNIENIE WYNAGRADZA WSZELKI TRUD. ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTA PEŁNE MARZEŃ.

Zosia to młoda dziennikarka, która pracuje w redakcji lokalnego pisma dla kobiet. Jej rubryka skupia się na publikacji tekstów nadesłanych przez czytelników. Wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia napływa coraz więcej listów. Jadwiga marzy o spędzeniu świąt z rodziną, z którą jest zwaśniona od kilku lat.

Michał wzdryga się na sam dźwięk kolędy, ponieważ ten okres w roku przypomina mu o błędach przeszłości, których do dziś sobie nie wybaczył. Ula, która mieszka w domu dziecka, marzy, by znaleźć rodziców, którzy będą ją kochać. Witkacy pragnie przed śmiercią spełnić pragnienie swojej zmarłej żony, która marzyła o małym domku w Tatrach.

ZOSIA Z KOLEI MARZY O MIŁOŚCI, KTÓRA PRZETRWA NAWET NAJWIĘKSZE PRZECIWNOŚCI LOSU.

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Kup książkę Gwiazdka pełna marzeń

Opinie o książce - Gwiazdka pełna marzeń

Avatar użytkownika - mamulka14
mamulka14
Przeczytane:2022-01-07, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, przeczytane, 26 książek 2022,
Kiedy jak nie dziś
Paulina Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Kiedy jak nie dziś

Klara, studentka medycyny, wyjeżdża na wakacje do ojca, który prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Nie wie, że to będzie lato pełne niespodzianek....

Jak smakuje szczęście?
Paulina Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Jak smakuje szczęście?

Dwie siostry, Kinga i Milena, muszą uporać się z własnymi lękami, aby znaleźć drogę do szczęścia. Kinga po wydarzeniach z przeszłości staje się nieufna...