Quantcast

Hania Humorek idzie na studia

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2022-03-23
Tytuł oryginału: Judy Moody Goes to College

Hania Humorek musi mieć dodatkowe lekcje matematyki. Czy oznacza to jeszcze więcej nudnej nauki?! Na szczęście studentka Amelia ma swoje sposoby na to, by tabliczka mnożenia przestała być tak straszna. I jakie wspaniałe okazuje się studenckie życie! Poznajcie Hanię studentkę.

Najnowsze przygody Hani Humorek z pewnością wprawią was w doskonały humorek!

Tagi: bóg

Kup książkę Hania Humorek idzie na studia

Opinie o książce - Hania Humorek idzie na studia

Avatar użytkownika - inthefuturelondo
inthefuturelondo
Przeczytane:2022-04-13, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Hania zostaje zmuszona do udziału w korepetycjach z matematyki. Oczywiście słowo “zmuszona” jest tutaj słowem kluczem, ponieważ dziewczynka absolutnie nie chce brać w tym wszystkim udziału. Przecież to oznacza dodatkową naukę, prawda? Kiedy jednak Hania poznaje Amelię - studentkę, która zna doskonałe sposoby na przyjemną naukę, a tym samym pozwala dziewczynce poznać studenckie życie - wszystko staje się piękniejsze. Ona, Hania Humorek może w końcu powiedzieć, że była na studiach!

Powrót do przygód tej zwariowanej i sympatycznej dziewczynki okazał się niezwykle przyjemny. Z miejsca wkroczyłam w świat przedstawiony przez Megan McDonald i z ciekawością śledziłam kolejne poczynania głównej bohaterki. Tym razem Hania mogła poczuć się jak student, a tym samym zaimponować koleżankom i kolegom z klasy. W końcu przyjaźń ze starszymi od siebie to prawdziwy powód do przechwałek, prawda?

Autorka skupiła się tutaj na przedstawieniu studenckiego życia z perspektywy dziecka, a to uważam za bardzo ciekawe. Teraz kiedy sama jestem w wieku Amelii i studiuję, nie patrzę na to, jak na coś, co jest niezwykłe, dla mnie to codzienność. Jednak Hania uświadomiła mi, że młodsi uczniowie, którzy jeszcze nie mieli do czynienia z prawdziwym studiowaniem i uczelnią, patrzą na to, jak na coś naprawdę niesamowitego. Przyznaję, jest w tym odrobinę naiwności, ale też pewnego rodzaju uroku. Ta część bardzo przypadła mi do gustu i na nowo wprowadziła mnie ona w świat Hani.

Cieszę się, że mogłam po raz kolejny wejść do świata Humorków i ich szalonych przygód. Wywołało to uśmiech na mojej twarzy i poczucie relaksu, a to zdecydowanie było mi potrzebne w ostatnim czasie. Dlatego też szczerze polecam Wam cały ten cykl i myślę, że się nie zawiedziecie. Jeżeli macie w rodzinie lub w kręgu znajomych kogoś w młodszym wieku, powiedzmy: 6-12 lat, to zdecydowanie podsuńcie mu przygody Hani Humorek. Nie pożałuje.

Oceniam ją na ocenę 5/6.

Smrodek - niezwykły kurczący się dzieciak
Megan McDonald0
Okładka ksiązki - Smrodek - niezwykły kurczący się dzieciak

Codziennie rano Hania Humorek mierzyła swojego brata Smrodka i za każdym razem wynik był ten sam: sto dwa centymetry wzrostu. Nawet szkolna salamandra...

Hania i przyjaciele. Mania Pisania, słynna reporterka
Megan McDonald0
Okładka ksiązki - Hania i przyjaciele. Mania Pisania, słynna reporterka

Kolejna książka Megan McDonald dla dzieci, które uczą się czytać! Mania Pisania jest na tropie niezwykłej historii! W miasteczku nad jeziorem...

Opowieść Północna
Szymon Krug