Harley Quinn Cała w czerni, bieli i czerwieni, tom 6. Nowe DC Comics

Szósty i ostatni tom przygód Harley Quinn w kolekcji Nowe DC Comics.

Była narzeczona Jokera wie wszystko o szalonej miłości, ale teraz sprawy uczuciowe to dla niej przeszłość. Obecnie jest niezależną, przebojową kobietą, która używa przemocy w służbie dobra. Niestety, pani doktor stanie się ofiarą zalotów pewnego osobnika, a wtedy przekona się, czym jest prawdziwe szaleństwo miłości. Adorator nazywa się Red Tool i chce dowieść swej miłości do Harley... mordując ludzi, porywając naszą bohaterkę i próbując zmusić do ślubu!

W dodatku dziewczyna popada w konflikt z burmistrzem Nowego Jorku, ponieważ ten uznał, że ,,umowa" pozwalająca Gangowi Harleyek działać w mieście bez przeszkód nie jest bezterminowa... a jej ważność właśnie dobiega końca.

Czy Harley skończy za kratami, czy spotka ją coś gorszego? A może Red Tool okaże się jednak do czegoś przydatny?

Autorzy Amanda Conner (Strażnicy - Początek: Jedwabna Zjawa) i Jimmy Palmiotti (Jonah Hex) oraz rysownicy John Timms (Deadpool) i Chad Hardin (Demon Knights) przedstawiają nową postać, od której Harley zrobi się czerwono przed oczami!

Informacje dodatkowe o Harley Quinn Cała w czerni, bieli i czerwieni, tom 6. Nowe DC Comics:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017-11-22
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Harley Quinn Cała w czerni, bieli i czerwieni, tom 6. Nowe DC Comics

Harley Quinn Cała w czerni, bieli i czerwieni, tom 6. Nowe DC Comics - opinie o książce

Avatar użytkownika - katooola
katooola
Przeczytane:2018-07-21, Ocena: 5, Przeczytałam,
Harley Quinn Cmok, cmok, bang, dziab!, tom 3. Nowe DC Comics
Amanda Conner0
Okładka ksiązki - Harley Quinn  Cmok, cmok, bang, dziab!, tom 3. Nowe DC Comics

Trzeci tom przygód Harley Quinn, jednej z najpopularniejszych superbohaterek ostatnich lat. Praca psychiatry, zarządzanie kamienicą pełną...

Harley Quinn Joker kocha Harley
Amanda Conner0
Okładka ksiązki - Harley Quinn  Joker kocha Harley

Drugi tom przygód lubianej superbohaterki w ramach kolekcji DC Odrodzenie. Niełatwo być najbardziej ześwirowaną psychiatrą świata, ale Harley Quinn...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;