Harmonia życia. Jak uzdrowić ciało, umysł i duszę

Żyjemy w ciągłym konflikcie z samym sobą, często nie mając o tym pojęcia. Nasze ciało i umysł bywają tak bardzo przebodźcowane, że nie mogą dłużej funkcjonować. Im mocniej odczuwamy niepokój, gonitwę myśli, lęk, stres czy frustrację, tym częściej chorujemy. Życie w takim schemacie odziera nas z tego, co mamy najcenniejszego: wrażliwości i intuicji, która już nie podpowiada, co naprawdę jest nam potrzebne i co nas uszczęśliwia.

Książka, którą pragnę podarować czytelnikom, pokazuje jak ważne jest zrozumienie swojego ciała, umysłu i duszy. Dokonywanie świadomych wyborów stanowi podstawowy fundament w tworzeniu dobrostanu. Cudownym środkiem w dążeniu do zdrowia i osiągnięciu harmonii są joga, medytacja i dieta. Książka to nie tylko kompas powrotu w głąb siebie, ale również przewodnik jak zbudować prostą drogę do harmonijnego życia. I jak na nią wracać, gdy życie niepostrzeżenie wciągnie nas w wir codzienności.

Informacje dodatkowe o Harmonia życia. Jak uzdrowić ciało, umysł i duszę:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2022-06-01
Kategoria: Kuchnia

Tagi: Gotowanie kulinaria itd.

Kup książkę Harmonia życia. Jak uzdrowić ciało, umysł i duszę

Harmonia życia. Jak uzdrowić ciało, umysł i duszę - opinie o książce

Życie w dzisiejszych czasach dosłownie pędzi. Wszystko robimy w biegu, co w pewnym momencie kończy się źle. „Harmonia życia. Jak uzdrowić ciało, umysł, duszę” to książka, w której autorka pokazuje nam jak w łatwy i przyjemny sposób zadbać o siebie, żyć ze świadomością własnego ciała, umysły i duszy.

Podzielona na rozdziały, a dzięki temu „poruszanie” się po niej jest dość proste. Znajdziemy w niej nie tylko „suche” porady, ale również wiele przykładów z jogi, medytacji oraz wspaniałe przepisy (które jak tylko się widzi na ilustracjach, aż chce się je zrobić i zjeść).

Wizualnie książka mnie zachwyciła. Znajdziemy w niej śliczne ilustracje, a także piękne zdjęcia.

„Harmonia życia. Jak uzdrowić ciało, umysł, duszę” to według mnie wartościowy poradnik, po który warto sięgnąć. Ze swojej strony polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Hashimoto. Twoje cztery pory roku
Beata Abramczyk0
Okładka ksiązki - Hashimoto. Twoje cztery pory roku

Dziś pragnę Cię zaprosić w podróż przez cztery pory roku. Być może zainspiruje Cię ona do zrobienia czegoś dobrego dla siebie, a Twoje życie stanie się...

Twoja mapa odporności
Beata Abramczyk0
Okładka ksiązki - Twoja mapa odporności

Dzisiaj naukowcy i lekarze podkreślają, że dzięki naszej dobrze działającej odporności, radzimy sobie lepiej z tak nieprzewidywalnymi wrogami, jakimi są...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;